Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moje szare wozidełko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam Wam moje Audi z 1996.

Wyposażenie - standard:

-climatronik

-el. szyby przód

-el. lusterka

-alufelgi

-2 poduszki

-czujnik parkowania

Dobra, oto pare fotek (jeszcze z ogłoszeń):

d95df2df7212ced2m.jpg 3d0183d25d0c413am.jpg 270a43db2ebf1fa1m.jpg 0194d16d2515e64dm.jpg 3bb52df5048e9ff5m.jpg

I nowe troszkę świeższe zdjęcia. Jedyne co się narazie zmieniło to lekko zmodyfikowany grill no i zmienione tarcze i klocki z przodu, czyli nic specjalnego.

711f79fe41084b19med.jpg

7db064f28b7e6c59med.jpg

b2bc35dd360d0576med.jpg

dfbec5523a8b3ea5med.jpg

Opublikowano

ja bym do planów dołożył jeszcze przednie lampy poliftowe...

Opublikowano

te radio wewnatrz gryzie się z resztą :D

Opublikowano

Bardzo ładne wozidełko, kolor taki jak mój :) nie widać brudu :good:

Aaaa i Kędzierzyn-Koźle to moje rodzinne miasto :hi:

Opublikowano

Żarówki kierunków wymień na srebrne (z allegro) - zginie pomarańcz-> całkiem inne auto się robi.

Opublikowano
  • Autor

ja bym do planów dołożył jeszcze przednie lampy poliftowe...

Zobaczymy jak fundusze pozwolą :)

te radio wewnatrz gryzie się z resztą :D

Wiem, ale za to przyzwoicie gra. Jak się trafi fajne i w miare tanie ori radio to może się skusze.

Opublikowano

chlopie daj sobie spokoj z tym chromem na metry, zawiewa festynem ostro.

Opublikowano
  • Autor

Narazie tego nie ma więc spokojnie chłopaki. Rozważam też grill z polifta, ale to trochę później. Ale chciałbym się dowiedzieć co Was tak razi w tym chromie na metry? To że jest taki tani, że na metry czy jak? (Żeby nie było zastanawiam się nad pionowymi małymi wstawkami w grilu a nie poziomymi)

Opublikowano

To tak jakby do dobrego garnituru założyć gumowce zamiast pantofli. Jest taniej ale jest też festyn.

Tak samo jest w przypadku chromu na metry.

Opublikowano

Widać że zadbana nawet jakies fajne felgi i będzie malina :)

Opublikowano

Kolejne ADP na forum :hi: nie wstawiaj chromu w pion w grilu, bo to badziewnie wygląda ( przynajmniej moim zdaniem ) :chytry:

Powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

Po tym co się naczytałem, rozważam właśnie grill z polifta. Ale jeszcze nic nie jest przesądzone :tongue4:

Opublikowano

hmmm ale dylemat:D grill poliftowy czy przedlift plius chrom:D

Opublikowano

Mi osobiście podoba się bardziej przedliftowy, bez żadnych 'doróbek' :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.