Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PZU czy HESTIA ???


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wykupić OC ,AC (pełen pakiet ) ? Która ubezpieczalnia będzie lepsza PZU czy Hestia?? Oba wyliczyli mi składki na ok 2500-2600zł . Bardziej skłaniam sie do PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, nie wiem jak dziś, ale PZU ma poważniejsze podejście do klienta..

Hestia to pokrój PTU i innych pseudo ubezpieczycieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od jakiej wartości?? Czy z udziałem własnym? Wymiana części-jaki procent za wymianę? No i czy są jakieś zniżki, czy zwyżki?

Troszkę więcej szczegółów proszę.

Ja na przykład mam w Warcie. Ostatnio niestety musiałem korzystać z AC i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, nie wiem jak dziś, ale PZU ma poważniejsze podejście do klienta..

Hestia to pokrój PTU i innych pseudo ubezpieczycieli..

No właśnie tego sie boje

A od jakiej wartości?? Czy z udziałem własnym? Wymiana części-jaki procent za wymianę? No i czy są jakieś zniżki, czy zwyżki?

Troszkę więcej szczegółów proszę.

Ja na przykład mam w Warcie. Ostatnio niestety musiałem korzystać z AC i jestem bardzo zadowolony.

na pamiętam szczegółów ale wszystko co najlepsze i jeszcze auto pomoc itp. , bede w spół właścicielem z dziadkiem (60%oc i ac zniżek )A ja mam zwyżki za wiek . Tez chciałem w WARCIE (brat ma i sobie chwali) ale wyliczyli mi ponad 4tys.zł to trochę za dużo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A i nie chodzi mi gdzie taniej itp. tylko gdzie nie bede musiał walczyć o zwrot kasy np. po kradzieży , wypadku. Które będzie pewniejsze AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC to umowa szczególna - powinieneś zapoznać się z treścią i jednej i drugiej, bo Umowa-AC wykracza w części poza Ustawę o Ubezpieczeniach obowiązkowych[..]

Więc nie zawsze można się później odnosić do takiego aktu normatywnego i wojować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Jak będziesz w Wawie to zrobimy ustawkę - prosta sytuacja, jedziesz za mną, ja hamuje, Tobie nie udaje się wyhamować :good:

Przetestujemy to AC. :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Jak będziesz w Wawie to zrobimy ustawkę - prosta sytuacja, jedziesz za mną, ja hamuje, Tobie nie udaje się wyhamować

i akurat ja jade z naprzeciwka, ty wjezdzasz w dupe Nosferowi ale jeszcze probujesz uciec i walisz mnie czolowo :kox:

wtedy test jest wiarygodny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Jak będziesz w Wawie to zrobimy ustawkę - prosta sytuacja, jedziesz za mną, ja hamuje, Tobie nie udaje się wyhamować

i akurat ja jade z naprzeciwka, ty wjezdzasz w dupe Nosferowi ale jeszcze probujesz uciec i walisz mnie czolowo :kox:

wtedy test jest wiarygodny :naughty:

I Akurat Kokos ucieka na drugi pas i lekko przycierasz go tak się składa, że w tym miejscu gdzie własnie go przytarli :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Jak będziesz w Wawie to zrobimy ustawkę - prosta sytuacja, jedziesz za mną, ja hamuje, Tobie nie udaje się wyhamować

i akurat ja jade z naprzeciwka, ty wjezdzasz w dupe Nosferowi ale jeszcze probujesz uciec i walisz mnie czolowo :kox:

wtedy test jest wiarygodny :naughty:

I Akurat Kokos ucieka na drugi pas i lekko przycierasz go tak się składa, że w tym miejscu gdzie własnie go przytarli :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylicz sobie skladke w AXA, u mnie wyszlo 1250 full AC+OC+NW +NNW +szyby od 39tys. jak podaj moj nr polisy to dostaniesz jeszcze 100zl znizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy biora ceny usrednione z gieldy wiec dlatego jest 37tys w dniu wyceny a samochod wart jest 42 min. w PZU jest tak samo zawsze trzeba sie kłócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja jestem ubezpieczony w Hestii auto mieszkanie dziecko żona

doszło do szkody w Czarnogórze zadzwoniłem powiedzieli że mogę naprawiać na miejscu lub po powrocie do domu. Naprawiałem po powrocie - zadzwoniłem ponownie do ubezpieczyciela podałem nr szkody co głosiłem w Czarnogórze, chciałem naprawiać bez gotówki. Za 5 minut oddzwoniła pani zapytała czy serwis w Katowicach czy bielski który wybieram ? postawiłem na bielsko umówili mnie. Bielsko dało autko zastępcze na te kilka dni. AA ubezpieczenie było tańsze niż te w PZU

Polecam Hestiie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, moja firma zHestia sie sadzila 3lata o odszkodowanie bo nie chcieli wyplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pzu sam mozesz decydowac jaka warotsc samochodu ubezpieczasz (odpowiednio ze wzrostem wartosci wybranej/wskazanej przez Ciebie rosnie tez kwota ubezpieczenia AC) PZU w/g mnie jest najtansze, AXy, Linki i inni internetowi podaja zanizone skladki na stronach WWW a po oddzwonieniu konsultanta skladka wychodzi czesto dwa razy wyzsza lub 1500-2000 wyzsza od PZU wlasnie. Notabene bylem wielkim przeciwnikiem PZU z uwagi na wlasna nieswiadomosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...