Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
fe nie podobają mi się:

A OZ , które miałem na aucie podobają Ci się ?? Bo jak tak to moge Ci dać na nie zajebistą cenę.Uwierz mi będzie za***ista :lol:

Opublikowano
fe nie podobają mi się:

A OZ , które miałem na aucie podobają Ci się ?? Bo jak tak to moge Ci dać na nie zajebistą cenę.Uwierz mi będzie za***ista :lol:

mówisz o 18"? jak tak to odpada.

Opublikowano
fe nie podobają mi się:

A OZ , które miałem na aucie podobają Ci się ?? Bo jak tak to moge Ci dać na nie zajebistą cenę.Uwierz mi będzie za***ista :lol:

mówisz o 18"? jak tak to odpada.

Tak o 18 , ale skoro nie chcesz to nie namawiam.Pozdro :wink:

Opublikowano
Sądzicie, że do 2 tys dostanę jakieś 17" felgi z oponami w dobrym stanie?

Ja sadze ze tak - wiem juz z doswiadczenia :wink:

Opublikowano
Sądzicie, że do 2 tys dostanę jakieś 17" felgi z oponami w dobrym stanie?
:lol: spokojnie za 2k pln jak tylko znajdziesz takie ktore Ci sie podobaja masz super fele z oponami po 1 sezonie

[ Dodano: 2006-09-05, 00:11 ]

a powiem Wam ze jak juz na tych 17' troche pojezdzilem to 18" mi by chyba bardziej podeszly....

[ Dodano: 2006-09-05, 00:17 ]

a te felgi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1500672.

to prawdopodobnie TOORA-takie mialem w 206. Sa super...cale zawieszenie przy wypadku sie polamalo, wyrwalo piasty, a felgi byly tylko lekko pekniete :wink:

Opublikowano
spokojnie za 2k pln jak tylko znajdziesz takie ktore Ci sie podobaja masz super fele z oponami po 1 sezonie

no ja mam za 2.8k pln :) i oponki były zjechane :) więc Twoja teoria sie nie sprawdziła bo mnie sie podobają te koła :P

Opublikowano

Po felgi o których wcześniej rozmawialiśmy pojechałem 250km do Grudziądza, kupiłem tanio ale okazało się że 3szt. są skrzywione lekko mimo to prostowanie kosztowało mnie 300zł (100zł/szt.)Mimo wszystko uważam że w miarę mi się i tak opłaciło. Wyglądają super, oponki wrzuciłem 17/225/45 Continentale -niekierunkowe :)

Obiecałem zdjęcia po założeniu felg,więc proszę o to one: :mrgreen:

IMGP1104aaa.jpg

IMGP1107aaa.jpg

IMGP1108aaa.jpg

IMGP1111aaa.jpg

Jak wam się podoba ?

Opublikowano

Da rade do 2 tys spokojnie ... Ja za fele dalem 1250, za opony (7mm) - 460 zl = 1710 :mrgreen:

Opublikowano

witam koledzy.jestem tu Nowy bo od niedawna mam moja NIUNIE\a4 1.8T 96roczek\i jeszcze nie wiem jak i co i gdzie tu nalezy pisac :-)

:sad: wlasnie zaczynam dlubac cos przy niuni i pomyslalem o felasi...no i nie wiem 17 czy raczej 16 cali na nasze dziury........pozdro

[ Komentarz dodany przez: Keżor: 2006-09-06, 00:00 ]

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=9 zapraszam najpierw do lektury jako że jesteś nowy

Opublikowano

Tylko 17" inaczej szkoda kasy.

Opublikowano

17'' to minimum....mozna by nawet 18'' sprobowac .roznicy specjalnej w komforcie (miedzy 17'' a 15'') nie ma

Opublikowano

mnie przeszły 19" przez głowe :) ale na 18" bym zamienił napewno jak by była okazja :)

Opublikowano

18" też mi chodzą po głowie :roll: pożyjemy zobaczymy :cool:

Opublikowano

rob, mysle ze bez problemu mozna kupic 18'' ...hehe dojdzie jeszcze do tego ze 17 bede mial na zime, a 18 na lato :mrgreen:

Opublikowano
dojdzie jeszcze do tego ze 17 bede mial na zime, a 18 na lato

16" - zima, 18" - lato :mrgreen:

Opublikowano

tez dory pomysl....15'' w A4 to jednak nieporozumienie

Opublikowano
15'' w A4 to jednak nieporozumienie

nowy avek wychodzi w 16" i za dopłatą 17"

a ja widziałem na 15" , parodia.

ja tam na zime mam stalowe 15" z oponkami 185 i jest gites :P zeszłej zimy to nawet miałem chromowane kołpaki :) ale zszedł chrom i sie jeden zgubił to wyrzuciłem i na gołych felach jeźdxiłem :mrgreen:

a co do lata to zastanawiam sie nad 18" bo może sie wkońcu na B6 przerzuce a 17" w B6 to zamało :roll: sweet dreaaaaams

Opublikowano
rob, mysle ze bez problemu mozna kupic 18'' ...hehe dojdzie jeszcze do tego ze 17 bede mial na zime, a 18 na lato :mrgreen:

To tak jak ja mam teraz.

bedzie pierwsza zima na 17 :lol: :twisted:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładne, tylko szkoda że 16" :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.