Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

poziek jak na mój nie tjuningowy :razz: gust wybrałbym nr 1 :!:

coś w stylu ono felg

widziałem dzisiaj na mieście takie niebieskie B6 s-line z takimi kólkami, fajnie wyglądała...sedan :!: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nowymi felami i spodobały mi się cholernie 10 ramienne OZ Michelangelo :cool: : FOTO, teraz tylko niewiem czy 16" czy 17". Musiałbym się jednak zmieścić z oponami w 4000zł, czyli gdybym kupił 16" + opony to się zmieszczę w tej kwocie, a w przypadku 17" wyjdzie ok. 5000zł...

Pytanie do was: Co byście zrobili na moim miejscu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ Anniwersary 35 to są najładniejsze Oz'etki :)

a co do Twojego problemu to nie warto 16" kupować, bo nie bedzie takiego efektu jak przy 17" a OZ są bardzo mocne i można spokojnie 17" kupować i nie powinny sie pogiąć. i zawsze możesz poszukać na giełdzie badź allegro. na giełdzie w gliwicach np. można kupić komplet opon sportowych 17" 8mm bieżnika za 1500zł :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ Anniwersary 35 to są najładniejsze Oz'etki :)

a co do Twojego problemu to nie warto 16" kupować, bo nie bedzie takiego efektu jak przy 17" a OZ są bardzo mocne i można spokojnie 17" kupować i nie powinny sie pogiąć. i zawsze możesz poszukać na giełdzie badź allegro. na giełdzie w gliwicach np. można kupić komplet opon sportowych 17" 8mm bieżnika za 1500zł :) pozdro

to juz zdecydowanie rozsadniejsza cena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że do 11-letniego auta, kupowanie kół za 4000-5000zł to lekka przesada, ale koła zawsze można przełożyć do nowego auta.....

Hmmm :roll: narazie jeszcze niczego nie zamawiam, będę szukał no w Gliwicach i na allegro czegoś tańszego, ale narazie nie znalazłem niczego co by mi się naprawdę podobało poza OZ :mrgreen:

[ Dodano: 2006-08-19, 12:31 ]

Takie : LINK optycznie raczej nie pasują do srebrnej B5 co :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie : LINK optycznie raczej nie pasują do srebrnej B5 co :roll: ?

pasowały by, ale dowiedz sie o rozstaw śrub. a oponki są 225/50 nie 255. 255 to by były fajne lacie :twisted:

ale szkoda że 16" a nie 17" ja mam 17" i nie narzekam na brak komfortu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie tych OZ, no i opony mają rozmiar 225/50 wszystko ponoć jest w bardzo dobrym stanie, koła są zdjęte z Vectry ale ponoć pasują do Audi bo ktoś je zakładał też na Audi... Wiecie może czy Opel i Audi mają napewno taki sam rozstaw śrub :?:

Chyba je wezmę ! 16 mi wystarczą napewno będą lepsze od moich seryjnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy Opel i Audi mają napewno taki sam rozstaw śrób

oj raczej maja inny i to chyba 4x100 lub 5x110 no chyba ze ten gosc mial inna vectre :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miał powyzej 92 koni pewnie to daletego 5x110 mniejsze moce mialy 4x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie tych OZ, no i opony mają rozmiar 225/50 wszystko ponoć jest w bardzo dobrym stanie, koła są zdjęte z Vectry ale ponoć pasują do Audi bo ktoś je zakładał też na Audi... Wiecie może czy Opel i Audi mają napewno taki sam rozstaw śrub :?:

Chyba je wezmę ! 16 mi wystarczą napewno będą lepsze od moich seryjnych !

To na pewno ich nie weźmiesz :lol:

Vectra ma 5x110, otwór 65

A4 ma 5x112, otwór 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondorek44

Witam, ja teraz zmieniam stalówki 15" na 17" firmy Alessio model PRESTIGE SUPER, wpłaciłem hajs i mam nadzieje że niepożałuje. Za dwa tygodnie powinienem już je mieć na A4 więc wrzucę jakieś fajne fotki.

Z tego co czytam to też chyba założę oponki 17/45/225 lub 215 narazie używki bo fundusze cienkie.

PS: Czy te Alessio to aż taka padaka jak mówią ? Oby to plota jakaś była.

Allesio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja teraz zmieniam stalówki 15" na 17" firmy Alessio model PRESTIGE SUPER, wpłaciłem hajs i mam nadzieje że niepożałuje. Za dwa tygodnie powinienem już je mieć na A4 więc wrzucę jakieś fajne fotki.

Z tego co czytam to też chyba założę oponki 17/45/225 lub 215 narazie używki bo fundusze cienkie.

PS: Czy te Alessio to aż taka padaka jak mówią ? Oby to plota jakaś była.

Obrazek

Jak masz zakladac Alessio do Audi to lepiej doloz troche kasy i kup sobie TOORY-goraco polecam... :cool:www.extremo.krakow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Czy te Alessio to aż taka padaka jak mówią ? Oby to plota jakaś była.

No niestety , ale ludzie się skarżą , że są za miekkie na nasze drogi i się gną.A widziałem też przypadki , że zaczęła z nich farba odchodzić :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE bardzo fajne felgi, ja bym łykną szczególnie, że z oponami, co prawda róźnymi :razz: ale cena jest OK :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...