Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faktycznie już nie allroad :shock: :razz:

ładnie fele wyglądają :!:

ile razy już je czysciłeś :?: :wink:

Opublikowano

Hehe, od zalozenia ? To tak po zalozeniu, i dzisiaj bo auto mylem przed fotkami ;) Mowilem ze nie jak allroad :lol:

Opublikowano
ale zawiasu nie bede zmienial ( tak mysle ) :mrgreen:

Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.

Opublikowano
ale zawiasu nie bede zmienial ( tak mysle ) :mrgreen:

Wrzuć ze dwa worki ziemniaków do bagażnika i sam troche siądzie :mrgreen: Fajnie wygląda na tych felgach podoba mi się. Cały czas też się wacham czy by sie nieskusić na jakieś 17 ale podejżewam że jak minął by czas zachwytu wyglądem to wkurzałbym się na jakość prowadzenia po polskich drogach.

i to bardzo szybko niestety.J wole komfort niz wyglad :mrgreen:

Opublikowano

No , to fakt, ja juz bardzo uwazam na kazda dziurke, i staram sie nie wjezdzac tam gdzie nie musze :mrgreen: tak to juz bywa, ale wyglad .. :grin:

Opublikowano

Witam, tak prezentuje sie moja A4 po zamontowaniu gwintu KW (17" oettinger 235/45/17 Dunlop SP Sport 9000)

200604090019fe.th.jpg200604070097vi.th.jpg200604090081zn.th.jpg200604090180kh.th.jpggwint15ay.th.jpg

Opublikowano

sliczne.lekko obnizona :lol: a znacie jakis srodek dobry do czyszczenia alu??bo moje lekko sa juz przebarwione w niektorych miejscach :cry:

Opublikowano

I ile Cie wynioslo zawieszenie ?

Opublikowano

900zl komplet KW inox-line, przejechaly wczesniej ok 10kkm w niemczech, prowadzi sie teraz jak po szynach, calkiem inny samochod, jedynie sprezyny sa troche zatwarde na nasze dziurawe drogi, ale mozna dopasowac inne, sama regulacja wysokosci trwa ze zdejmowaniem kol niecale 15min.

Opublikowano

Uruchomiłem swoje konakty i przyśpieszyłem kolejke o 5 dni :lol: Zrobiłem fotki na szybko pod garażem.Samochód brudny bo cały dzień lało.Jak się pogoda poprawi to go wypucuje i porobie lepsze fotki.

Czekam na komentarze :mrgreen:

dsc006792jo.jpg

dsc006789bf.jpg

Opublikowano
Czekam na komentarze :mrgreen:

No ja osobiście bym wziął jakąs felge z oryginałów choćby z S4 albo RS4 ale te wyglądają tyż fajnie. Ja ogólnie jestem miłośnikiem oryginału czyli jak auto audi to felga tez audi.

Opublikowano

Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie :wink:

Opublikowano
Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie :wink:

Najpiękniejsza felga moim oczywiście zdaniem do A4 to jest ten wzór i jak bym sie decydował na 17`` to byłaby ta felga

schowek012td.jpg

Opublikowano

No ładne Hugo, ale widze ze A4 B5 i B6 maja podobne zawieszenie - bedziesz cos z tym robil ??

Opublikowano

no to Pan Prezes sprawil sobie ładne fele :) mi sie podobają :)

Opublikowano

no dla mnie bomba :P ladne autko ladne fele wszystko ladne :D

Opublikowano
no dla mnie bomba :P ladne autko ladne fele wszystko ladne :D

A4 to są ładne auta....ładne to mało powiedziane :P one są piekne :mrgreen:

Opublikowano
No ładne Hugo, ale widze ze A4 B5 i B6 maja podobne zawieszenie - bedziesz cos z tym robil ??

No trzeba będzie obniżyć:) Ale i tak B6 na 18" stoi niżej niż B5 na 18" .Byłem pewien , że będzie wyżej stał :lol:

Opublikowano

No napewno, na 18 to wogole jak allroad, ale B6 jest wielka, i te felgi wygladaja jak 17 :mrgreen:

Opublikowano

Panie Dzieju, piękne cacko :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.