Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu

no to widze ze chlopaki zaczynaja na fajnych felgach smigac po kraju :D

No to pokaze wam jakie ja kupilem...

Jak wam sie podobaja??

felga...jpg

jeszcze jedno pytanie.. czy my wogole mamy jakies naklejki klubowe na autka??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fele i niezły rancik.

A co do naklejek to jak tylko znajde chwile to się nimi zajme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam kolejny problem, dzisiaj dzwonila babka ze nie ma juz tamtych i sa jeszcze jedne o ET 48 ?? Pewnie nie bardzo do A4 ?? Odpiszcie szybko ...

[ Dodano: 2006-03-27, 13:08 ]

Sprawa dotyczy felg RIAL MONTREAL - 8x17 5x112 ET48 , ale sie wkurzylem , co robic kupowac i robic dystanse czy co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dystansów raczej będzie obcierać , a jak nie to będzie bardzo felga schowana w nadkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam kolejny problem, dzisiaj dzwonila babka ze nie ma juz tamtych i sa jeszcze jedne o ET 48 ?? Pewnie nie bardzo do A4 ?? Odpiszcie szybko ...

[ Dodano: 2006-03-27, 13:08 ]

Sprawa dotyczy felg RIAL MONTREAL - 8x17 5x112 ET48 , ale sie wkurzylem , co robic kupowac i robic dystanse czy co ??

wogóle ich nie robią z mniejszym ET ?? np. 35 ? jak robią to szukaj gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nie robia, i dystanse podobno mozna zrobic z tarcz hamulcowych i bedzie gralo ? Co o tym myslicie ? i z tymi "dystansami" wyjdzie ET 43 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zmienilem zamowienie , tamtych nie ma, po roznych dylematach zamowilem RIAL MONTREAL + dystanse - 8x17 5x112 ET48 , rowniez 2 tyg oczekiwania az z niemiec przyjda i fotka :

:mrgreen:

rial1b7gx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po kłopocie , mówię Ci że czym więcej się szuka tym jest większa niepewność i metlik w głowie - ja teraz ważyłem jedną 17'' i kurcze - wazy 11 kilo dodać szerszą gumę do tego

to jedno koło będzie cięższe od serii o 10 kilo - nieżle zmuli auto pewnie.

Jak już przy kółkach jesteśmy to zapytam ile nabijacie powietrza w takie opony

jak 225/45/17?? mam avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , tylko ze ty masz 1,8T , to pewnie roznicy nie odczujesz ;) A ja na 1,6 to raczej napewno odczuje :mrgreen: ale co zrobic na stalówkach nie bede jezdzil w sezonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , tylko ze ty masz 1,8T , to pewnie roznicy nie odczujesz ;) A ja na 1,6 to raczej napewno odczuje :mrgreen: ale co zrobic na stalówkach nie bede jezdzil w sezonie :wink:

może przestanie mi targać asfalt na trzecim biegu :mrgreen: mam 190KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas jakie dystanse zamówiłes?? I ile Cię będą kosztować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tzn jakie to ja sam niewiem , ten koles ma firme sie zna dobrze i powiedzial ze robia dystanse z tarcz hamulcowych do a4 albo VW i w sumie 50 zł ;) zobaczymy co to jest ...

Dystanse mozna spokojnie zrobic ze starych tarcz hamulcowych odpowiednich do modelu samochodu, obcina sie je do wielkosci "normalnych" dystansow, cena mala a i wytrzymalosc dobra bo to z oryginalnych czesci ;)

Mam fajna stronke - mozna zobaczyc jak bedzie autko wygladalo na wymarzonych felgach :mrgreen:

http://www.bmf-gmbh.de/cgi-bin/goodyear/fr_auswahl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie dobrze 2 tygodnie to akurat sie pogoda ustabilizuje i troche dziur połatają, daj fotki jak bedziesz mogl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...