Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem fajne felgi na allegro - komplet za 1099 zł .... Co Wy na to ? Model to AEZ RADON , link : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93031676

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my na to jak na lato (mam nadzieje ze bedzie) a na powaznie Wojtek jak Tobie sie podobaja to kupuj rozmiary pasuja wiosna idzie bedzie jak znalazl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, 2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec ) i do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, 2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec ) i do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

To gratuluje :wink:

Pochwal się jaki rozmiar kupiłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Wojtek bo juz maglujesz ten temat od swiat a juz drugie za pasem :mrgreen: pewnie 17 a co se bedzie zalowal chlopak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie ze : 7,5x17 5x112 ET40 , oponki jakies do tego znajde fajne i bedzie super, chyba najlepsze bede 225/45/17 ? Juz dam wam spokoj z felgami ... hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i dobrze, normalnie kosztuje jedna ok 600 zł , tu mam za 1100 komplet, juz kupilem, do tego ladne opony i juz jest ;) Wreszcie wreszcie kupilem felgi .... uff :lol:

No nareszcie Wojtas :D

2 tygodnie musze czekac ( import z niemiec )

Pewnie musza namierzyc autko z takimi felami :mrgreen:

Nie no glupi zart... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIesze sie ze nie tylko ja z silniczkiem 1,6 bede smigal na 225/45/17

gratuluje wyboru :!:

piekne felusie :) ale sadze ze twoja bryczka bedzie na nich super wygladala...

jak ja zalatwie opony to tez wrzuce zdjecia swojej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taka nadzieje , choc pewnie bedzie trzeba obnizyc troche, ale zobaczymy wszystko za jakies 3 tygodnie napewno, za 2 bede mial felgi , pozniej opony, wywaze , a w miedzy czasie poczekam az dziury polepia ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym kupiłem takie

aezbimo2dc.jpg

8Jx17'' ET35 - po dwóch sezonach ale wygladają jak nówki

a cena ??? dałem 800zł brutto za komplet !!! czyli netto mnie wyszły

nieco ponad 600zł bo vat sobie odliczyłem czyli 150zł sztuka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie korcą że chyba załoze w tym tygodniu ale jakos dziwnie się boję reakcji

przejścia na opony 225/45/17 - moze dlatego ze nigdy na tak szerokich nie jeżdziłem

mam pietra i tyle - opony mam nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie korcą że chyba załoze w tym tygodniu ale jakos dziwnie się boję reakcji

przejścia na opony 225/45/17 - moze dlatego ze nigdy na tak szerokich nie jeżdziłem

mam pietra i tyle - opony mam nówki

Jakie oponki zakładasz jak to nie tajemnica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na lato OZ Antares 8x18" :twisted: :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html

mniamniuśnia felga :mrgreen: gleba też już masz w planie ?:)

Na szczęście B6 stoi niżej od B5 ale jak założe fele to zobaczymy o ile trzeba będzie obnizyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie Hugo nie ma to jak ladna 18 :shock: dobrze ze w lublinie nie ma torowisk to moze dasz rade :mrgreen: z reszta Ty masz juz wprawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.Wszystko pieknie i cacy ale jak widze jakie wy fele piekne i o niskim profilu chcecie załozyć a pózniej popatrze na te nasze po zimowe pseudo drogi to zal mi was bo raczej dlugo nie beda cale :cry: Tak fatalnych dróg po zimie jeszcze nie widzialem poprostu horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...