Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

No to szukaj. Zawsze możesz wydać więcej na fele kosztem opon. Przyzwoite używki 16" można kupić po 80 zeta. 17" po 100, oczywiście w zaufanym serwisie. Przy słabych funduszach jest to jakieś rozwiązanie. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a co powiecie na te fele:

http://allegro.pl/item328932139_5x112_audi_vw_seat_skoda_cont_sp_con_2_2x7m_2x8m.html

Tak sie ciagle waham czy je kupic i juz sam niewiem. Troche to kasy jest :).

dobra mocna felga na zimę :th:

Dokladnie! Za taka kase mozna kupic duzo lepsza fele na lato

Ale ja nie chce nic wiekszego. Wydaje mi sie ze 16" jest w sam raz na te nasze "polskie drogi". Jest to taki kompromis pomiedzy wygladem a komfortem.

Nie chce tez kupowac alu po to zeby za chwile zmieniac opony na nowe. Chce juz sobie kupic dobry komplet na lato z fajnymi felami i dobrymi oponami ;).

A Wy jakie proponujecie fele 16" do czarnej A4? :)

Jak cos to takie jak z tego linka ja mam do sprzedania :) Tylko 5 sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ladniejszych 16'. Cena tez w miare.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takie u siebie sa :th: cena dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AKP forumowicz sprzedaje takie 17 BBS. Fajne tylko to juz raczej nie na nasze drogi :(

08f7604ca0d7a1fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ma takie same lub podobne BBSy w swojej S4, zapytaj go jak sie jezdzi po naszych drogach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostalem maila ze felgi maja położoną nową powłoke lakierniczą a opony są z 2001 roku. IMO troche te opony stare... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucher 2001 :blink: to pewnie spekane juz sa.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony z 2001 roku to troche stare... wiadomo że guma z wiekiem traci swoje własciwości... takze 1600 za te fele z perspektywą kupienia nowych opon to drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jeszcze nad takim modelem felg:

http://allegro.pl/item331293819__s_line_audi_16_5x112_a4_a6_.html

Które według Was będą wyglądać lepiej na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucher, BBS wyglądają "lżej" na aucie, tym bardziej że 17". Ori 16" moim zdaniem zbyt pełne na lato. Idealne na zimę, łatwo umyć.

Rzecz gustu. Dla mnie ideałem jest styl jak na stronie głównej, a pod nimi zaje... heble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie chcesz 16stki to tylko te: http://allegro.pl/item333008826_alufelgi_16_audi_vw_z_oponami_5x112.html sam na takich śmigam i są :kox: jednak już zaczynam myśleć o 17stkach, też kiedyś myślałem że 16'' to najlepsze rozwiązanie na nasze drogi, fakt wygodne są ale 17stki też powinny dawać radę, koledzy na forum śmigają i chwalą, są też tacy co na 19stkach jeżdżą :kox: Ja powoli zbieram na takie 17stki: http://moto.allegro.pl/item334254021_audi_a_3_a_4_a_6_16_felgi_aluminiowe.html :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przez 2 dni 18" z seryjnym zawieszeniem i wyglądało to kiepsko :thumbdown: Teraz ma s-line -20 i jest już dużo lepiej ale żeby super wyglądało to -35mm, tylko wtedy już traci się na komforcie. Myśle ze -20 wygląda w miare dobrze i jest bardzo mała różnica w komforcie więc na Polskie drogi chyba to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...