Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

witam przymierzam sie do kupna uzywanych felg ori z oponami

podobaja mi sie http://www.allegro.pl/item347397493_felgi_do_audi_17_okazja_.html tylko nie wiem jak beda wygladaly na mojej

moze wy zaproponujecie cos od siebie w kwocie 1500-1600zl z oponami na ktorych przejezdze ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam sie do kupna uzywanych felg ori z oponami

podobaja mi sie http://www.allegro.pl/item347397493_felgi_do_audi_17_okazja_.html tylko nie wiem jak beda wygladaly na mojej

moze wy zaproponujecie cos od siebie w kwocie 1500-1600zl z oponami na ktorych przejezdze ten sezon

waldi nie będą pasowały bez dystansów. to są fele od nowego a3 i mają et56. do a4 pasi bez dystansów et 35-45. także jeśli koniecznie chcesz te fele to bądź gotów na zakup dobrych dystansów. a to tez "pare" złoty kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec jakiej grubosci potrzebowalbym do tych felg dystanse bo kupowac bym ich nie musial poniewaz mam znajomego tokarza i by mi wytoczyl takie wiec koszt bylby minimalny

mam okazie kupic te felgi za 1550zl w stanie idealnym z oponami Pirelli P Zero Rosso bieznik 5mm wiec sezon bym przejezdzil

prosze o wasza rade czy dobrze beda te felgi wygladac na A4 bo wydaje mi sie ze w cenie do 1600zl nic lepszego nie znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje takie jak ma slaweq :)

Dobry wybór, bardzo solidne felgi :th: Ja być moze bede sprzedawał swoje w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podobaja. Szukaj innych ori 16 :)

Kupuje takie jak ma slaweq :)

Prawidlowy wybor.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...