Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Tu Ci nie pomogę. Przeglądając aukcje internetowe ciężko na oko rozróżnić oryginalność tych MAMów. Musisz patrzeć na cenę, bo za małe pieniądze to kupisz plastelinę. Najlepiej jednak kupować z jakiegoś wiarygodnego źródła. Jakiś czas temu widziałem komplet. Gość jako dowód oryginalnosci dodawał fakturę z niemieckiego ASO. Tak jest najpewniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci ktoś inny jeszcze podpowie. Zagadaj do Trzenia - on też ma MAM8. Może Ci coś doradzi odnośnie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś te fele Tomasona lub Aluteca w srebrnej a4 >? Chciałbym zobaczyć dla porównania jak się prezentują.Jeśli ktoś ma to niech wrzuci foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mam8 to nie to co ori... ale da sie spokojnie jezdzic na 19" na polskich drogach ... ale trzeba uwazac na duze wyrwy jak sie ma niski zawias i 19" i to nie zaleznie czy sie ma ori czy bbs czy oz czy plasteline

bo 19" na profilu 225/35R19 i niskim twardym zawiasie przy wikeszej wyrwie i tak sie skrzywi i tak ;)

wiec jak masz czujne oko to bierz smialo 19" a jak masz w d*pie po czym jedziesz to ... bierz 17-18" i bedzie si ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje je malnac na czarno i zrobic rant na czerwono... wtedy te kola beda miazdzyc!:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje je malnac na czarno i zrobic rant na czerwono... wtedy te kola beda miazdzyc!:):D

MAM8 ? czy Tomasony ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nieciekawie;p mamy musza sie zwiercic jak psu jaja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację :wink4: Ale zawsze to coś innego by było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no taki plaski pateflon nie nadaje sie na black lakier chyba;p no chyba ze zobacze cos takiego i powali mnie to na kolana;) ... nie widzialem tego jescze i moje zdanie znasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie czy te felgi będą pasować do a4 avanta?Jak by co to jakie oponki na nie?http://moto.allegro.pl/item493929088_17_5x112_et_35_gwarancja_2_lata_slask.html

Szukam jakieś fele na lato dodam że po polsce jeżdze żadko :>,może macie jakieś fajne to bardzo prosze o linki!! Wiecie może jakie najszersze wejdą do niego???

POZDROWIENIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór fajny, szeroki rant :kox: Tylko licz się że to jest plastelina. Do tego dochodzi szeroki rant. Dlatego trzeba bardzo uważać na te fele przy jeździe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jesli masz konkret glebe to nawet nawet;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wytrzymalsze niż te pierwsze, wkońcu to BBSy :tongue4: Wzór ciekawy, ale bardziej mi się podobały te pierwsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...