Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co 225/45/R17 zmuli 1.6 ? lepiej 215/40/17 ?

Opublikowano

ja swoje 235/45 sprzedalem kolesiowu z forum i nie nazeka a tez ma 1.6

ze spadkiem mocy trzea sie liczyc, bo sama felga jest ciezka, nie mowiac o oponie.

Opublikowano

Sam mam 235/45R17 i 0-100 wzrosło o 2.5sek

Opublikowano

Aha spoko,ale mnie to i tak nie rusza Yelo :) fela 17 + oponka 225/45/R17 będzie na lato :hi:

Opublikowano

dobry wybor :good:

Opublikowano

Aha spoko,ale mnie to i tak nie rusza Yelo :) fela 17 + oponka 225/45/R17 będzie na lato :hi:

Ja nie mówię, że mnie to rusza, czy nie. Podaję konkretne efekty. Do tego spalanie + 1-1,5l, ale i tak warto :kox: No i szerokość opony przy spojrzeniu z tyłu na auto robi swoje :decayed:
Opublikowano

Aha spoko,ale mnie to i tak nie rusza Yelo :) fela 17 + oponka 225/45/R17 będzie na lato :hi:

Ja nie mówię, że mnie to rusza, czy nie. Podaję konkretne efekty. Do tego spalanie + 1-1,5l, ale i tak warto :kox: No i szerokość opony przy spojrzeniu z tyłu na auto robi swoje :decayed:

Panowie nie bądźcie minimalistami, nie ma co przesadzać z tymi osiągami. Nasze silniki demonami szybkości nie są i niewiadomo jakich osiągów nie mamy żeby się martwić tak o te paramtery. A ładny wygląd zawsze jest :good:

Opublikowano

Robiąc 35kkm rocznie mam na względzie możliwości wyprzedania. I żeby każdy mógł podjąc decyzję znając jej skutki mówię jakie są za i przeciw z autopsji. Z 17'' nie zrezygnuję, co najlepiej chyba określa moją opinię w tym temacie.

Opublikowano

Ja nie mówię, że mnie to rusza, czy nie. Podaję konkretne efekty. Do tego spalanie + 1-1,5l, ale i tak warto :kox: No i szerokość opony przy spojrzeniu z tyłu na auto robi swoje :decayed:

No Yelo kox jest i to na maksa :kox: Ja tam szczerze powiedziawszy zmieniłem z 195/65/R15 na 235/40/R17 od Topor'a i nie odczułem jakiegoś spadku mocy :wink4: Przyczepność jest mega. Spalania nie mierzyłem bo mało jeździłem na nich jeszcze ale jakoś tak nie odczułem że zmuliło mi strasznie.

Nie ma co sie czarować 1.6 nie jest do ścigania więc jak ktoś zakłada 17" to raczej dla poprawy wyglądu. A jeździć spokojnie sie da.

Też sie balem tych 235 że z miejsca nie rusze ale na szczęscie sie pomyliłem i sie spoko jeździ :decayed:

Opublikowano

Ja też nie odczułem pogorszenia przyspieszenia, poczułem poprawę przy zmianie na zimowe :decayed:

Opublikowano

Ja nie mówię, że mnie to rusza, czy nie. Podaję konkretne efekty. Do tego spalanie + 1-1,5l, ale i tak warto :kox: No i szerokość opony przy spojrzeniu z tyłu na auto robi swoje :decayed:

No Yelo kox jest i to na maksa :kox: Ja tam szczerze powiedziawszy zmieniłem z 195/65/R15 na 235/40/R17 od Topor'a i nie odczułem jakiegoś spadku mocy :wink4: Przyczepność jest mega. Spalania nie mierzyłem bo mało jeździłem na nich jeszcze ale jakoś tak nie odczułem że zmuliło mi strasznie.

Nie ma co sie czarować 1.6 nie jest do ścigania więc jak ktoś zakłada 17" to raczej dla poprawy wyglądu. A jeździć spokojnie sie da.

Też sie balem tych 235 że z miejsca nie rusze ale na szczęscie sie pomyliłem i sie spoko jeździ :decayed:

Dobrze prawisz :good: Nie ma się co bać 17" i szerszych opon :tongue4:

Opublikowano

Skoro tak to bedzie 215/45/17 albo 225/45/17 zobaczymy co wynajde... a tak apropo jakie gumy byscie polecili tak do 500zl za sztuke, zeby sie nie scieraly za szybko od samej jazdy, dobrze trzymaly drogi i odprowadzaly wode jak popada :D

Opublikowano

Skoro tak to bedzie 215/45/17 albo 225/45/17 zobaczymy co wynajde... a tak apropo jakie gumy byscie polecili tak do 500zl za sztuke, zeby sie nie scieraly za szybko od samej jazdy, dobrze trzymaly drogi i odprowadzaly wode jak popada :D

Toyo T1-R albo jakieś Dunlopki :wink4:

Opublikowano

Fele 17' można spokojnie wrzucać i śmigać :) , a co do oponek to ja zakładam ContiSport3 225/45/R17 :hi:

Opublikowano

Ja wolę zostać na wzdłużnych rowkach, niż na V. Wolę zwolnić na mokrym, niż znosić hałas, tak naprawdę nie jeździ się dużo po mokrym latem.

Opublikowano

Ja wolę zostać na wzdłużnych rowkach, niż na V. Wolę zwolnić na mokrym, niż znosić hałas, tak naprawdę nie jeździ się dużo po mokrym latem.

Jak to się mówi kwestia gustu i upodobania :wink4:

Opublikowano

Tak wlasnie sie zastanawiam nad tymi toyo t1r, a co do DUNLOPa macie moze jakis konkretny model do polecenia??? A co myslicie o tych toyo : http://moto.allegro.pl/item530884698_opony_toyo_215_45r17_px4_smycz_toyo_gratis.html

oraz http://moto.allegro.pl/item535338018_good_year_f1_225_45_17_wyprzedaz_4sztuki.html

Opublikowano

ja polecam Dunlop SP Sport Maxx TT :decayed:

Opublikowano

Tak wlasnie sie zastanawiam nad tymi toyo t1r, a co do DUNLOPa macie moze jakis konkretny model do polecenia??? A co myslicie o tych toyo : http://moto.allegro.pl/item530884698_opony_toyo_215_45r17_px4_smycz_toyo_gratis.html

oraz http://moto.allegro.pl/item535338018_good_year_f1_225_45_17_wyprzedaz_4sztuki.html

Tak ogólnie to Dunlop, Toyo i Goodyear robią dobre opony i wiekszość ich produktów można smiało polecać. A co wybierzesz to Twoja indywidualna decyzja.

Opublikowano

Do tego dokładamy Pirelli, Continentala, Hankooka, mamy czołówkę producentów opon :gwizdanie:

Kupując 17'' każdej w miarę znanej firmy możemy być spokojni o wysoką jakość i dobre prowadzenie, chociaż oczywiście różnice nie są takie małe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.