Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że można się łatwo pogubić co jest ori a co nie.

Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać..., na odwrocie felgi wszystko ładnie pisze :wink4:

Takie rzeczy też już są podrabiane :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powoli zaczynam rozglądać się za 17-stkami (felgi :lol1:) na lato Oprócz ori S-line myślałem o takich http://moto.allegro.pl/item517038732_felgi_rh_porsche_8_x17_5x112_mm.html tylko nie wiem jak by to wyglądało :mysli: Jakie wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powoli zaczynam rozglądać się za 17-stkami (felgi :lol1:) na lato Oprócz ori S-line myślałem o takich http://moto.allegro.pl/item517038732_felgi_rh_porsche_8_x17_5x112_mm.html tylko nie wiem jak by to wyglądało :mysli: Jakie wasze zdanie?

takie sobie, wzór nie powala. ET maja 60 więc bedziesz musiał dać spory dystans bo bedą bardzo schowane :confused4:

pozatym cena niemała, za 2k kupisz ciekawsze z oponami... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powoli zaczynam rozglądać się za 17-stkami (felgi :lol1:) na lato Oprócz ori S-line myślałem o takich http://moto.allegro.pl/item517038732_felgi_rh_porsche_8_x17_5x112_mm.html tylko nie wiem jak by to wyglądało :mysli: Jakie wasze zdanie?

Jakiś czas temu widziałem srebrną B5 na takich tylko że w 18" i powiem Ci ze wyglądała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że cena nie bardzo do przyjęcia a ET tym bardziej Chodziło mi raczej o wzór A miałby gdzieś ktoś foto b5-atki na takiej feldze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam teraz założone alufelgi 205/55/16 jak założyłem 225 to strasznie mi tarły o tą metalowa cześć nad tylnym kołem. Mam pytanie, chciałbym na wiosnę kupić jakieś alusy, Chciałem założyć 18" z tymi oponami 215/45/18 ale nie wiem czy tak samo nie będą ocierać. Poradźcie mi jakie alusy mam kupić 17 czy 18 cali. Mam seryjne zawieszenie w moim audi a4 1.8T Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wiosne przymierzam sie do zestawu : ORI 7,5Jx17 ET 45 + DUNLOP SP SPORT 9000 235/45/17.

111111111aq2.th.jpg 2222222222vw7.th.jpg

Prosze o jakis komentarz (czy bede musiał obniżyc zawieszenie zeby to dobrze wyglądało)ewentualnie fotki jakiegoś avanta b6 na takim zestawie.

PS. Obecnie śmigam na: ORI 16" + Continental Sportcontact2 205/55/R16 jak pomniżej :

http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html;msg667967#msg667967

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNLOP SP SPORT 9000 235/45/17.

a gdzi ekupisz ??

jak juz ich nie produkują :)

wydaje mi sie ze na 17 będzie akurat

ale - 20 nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNLOP SP SPORT 9000 235/45/17.

a gdzi ekupisz ??

jak juz ich nie produkują :)

jak nie 9000 to 9090 (to ich kolejna generacja-w sumie to nie wiem czym sie różnią bo wyglądają tak samo) a kupic je mozna np tu : http://www.opony.com/opony/53160_dunlop_sp_sport_9090.html

Ps. jesli chodzi o opony to przygladam sie tez Toyo Proxes T1-R i GOODYEAR EAGLE F1 . Jeździł ktoś na tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze koledze podoba sie wzor opony V... ja jezdzilem na Toyo T1R i Eagle F1 i obie opony sredniawe...

zdecydowanie gore beirze Dunlop Sp sprt 9090 i sp SPORT MAXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNLOP SP SPORT 9000 235/45/17.

a gdzi ekupisz ??

jak juz ich nie produkują :)

wydaje mi sie ze na 17 będzie akurat

ale - 20 nie zaszkodzi :)

Na allegro można kupić nówki, mimo że ich już nie produkują :tongue4: Co do zawiasu to pasuje obniżyć. 1BE to jest minimum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przestudiowalem cały ten temat bo zastanawiam sie nad kupnem felg na lato do mojego mulka 1,6 i zastanawiam sie czy 16 czy 17'. Wszyscy polecaja ze jak najbardziej 17' z wygladu jak najbardziej podobaja mi sie 17' ale odrazu pojawia sie pytanie, co po roku bedzie z zawieszeniem i felgami, jak bedzie tem moj malo dynamiczny silniczek dawal se z nimi rade itd... Moze ktos wypowie sie na ten temat, najlepiej ktos z doswiadczenia z takim motorem i felga na seryjnym zawieszeniu.

A pozatym nurtuje mnie pytanie czy na 17' do a4 b5 sedan jak sie zalozy oponki 215/50/17 o takie : http://www.allegro.pl/item531133290_sportowe_215_50r17_toyo_t1_r_t1r_215_50_17_wys_0zl.html to czy nie bada przycierac czy cos, czy lepiej wsadzi 215/45/17 ??? Z gory dzieki za rady :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 215/45/17 i jestem zadowolony :good: Co do felg i zawieszenia to smigam już ponad dwa lata i wszystko jest OK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha czcyli to jest jakis mit to ze na naszych drogach szybko mozna zawieszenie zachetac na takim profilu opon... a co do tego profilu 215/50/17 to ktos sie orientuje szy by wszedl do b5-tki??? A ty chyba nie masz seryjnego zawieszenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj takich rzeczy. Niektórych B5 jeżdzą na 18" a nawet 19" i są zadowolenii. A zawieszenie mam obniżone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też miałem w B5 215/45/17 + zawias konkretnie w dół - 2 lata śmiagania i nic, mało tego nowy właściciel do dzisiaj śmiga i też bez większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzie.

To byla odpowiedz na moje pytanie???

No to jednak zdecyduje sie na jakies ladne felgi 17 calowe tylko pewnie beda smiesznie wygladac na moim seryjnym zawieszeniu...

Ciekawe ile kosztuje obnizenie seryjnego zawieszenia o tyle zeby ladnie wygladalo autko i nie przycieralo o krawezniki i spiących :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzie.

To byla odpowiedz na moje pytanie???

No to jednak zdecyduje sie na jakies ladne felgi 17 calowe tylko pewnie beda smiesznie wygladac na moim seryjnym zawieszeniu...

Ciekawe ile kosztuje obnizenie seryjnego zawieszenia o tyle zeby ladnie wygladalo autko i nie przycieralo o krawezniki i spiących :mysli:

Celuj w 1BE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna troche jaśniej :P a nie da rady seryjnego obnizyc np. podciaz sprężyny czy coś ??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...