Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując wątek felg, mam pytanie:

Czy będą pasować opony 205/55/16 na felgi 16/7,5 (et 38). Chodzi o felgi ronal, które są tylko w rozmiarze 7,6 na 16.

Obecnie mam takie opony na felgach 16/7.

Może ktoś ma taką konfigurację i pokaże zdjęcie. Wydaje się, że opona na felgach 7,5 będzie bardzej naciągnięta, będą mniej chronione ranty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbs ładniejsze... , na 7.5" guma lepiej będzie leżała, nie będzie nosiło auta w zakrętach. a na ranty i tak trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wogole takie zboczenie ze zadko ktora felga bez rantu mi sie podoba. szeroki rancik this is it :notworthy:

Szeroki rant robi robotę :naughty: Jeszcze jak felga jest równo z nadkolem lub lekko wystaje to już wogóle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wogole takie zboczenie ze zadko ktora felga bez rantu mi sie podoba. szeroki rancik this is it :notworthy:

Szeroki rant robi robotę :naughty: Jeszcze jak felga jest równo z nadkolem lub lekko wystaje to już wogóle :kox:

no wystawać za bardzo nie może bo to nielegal :tongue4: a pozatym jak masz zglebione auto to sie kółko nie schowa podczas pracy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wystawać za bardzo nie może bo to nielegal :tongue4: a pozatym jak masz zglebione auto to sie kółko nie schowa podczas pracy :wink4:

Niektórzy na to że nielegal nie patrzą :tongue4: U mnie gość w Golfie IV ma właśnie szeroki rant i mu koło minimalnie wystaje i nawet ciekawie to wygląda :tongue4: Tylko że do tego auta bardzo nie obniży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wystawać za bardzo nie może bo to nielegal :tongue4: a pozatym jak masz zglebione auto to sie kółko nie schowa podczas pracy :wink4:

Niektórzy na to że nielegal nie patrzą :tongue4: U mnie gość w Golfie IV ma właśnie szeroki rant i mu koło minimalnie wystaje i nawet ciekawie to wygląda :tongue4: Tylko że do tego auta bardzo nie obniży.

hehe ja również w tej kwesti przesadny nie jestem, jakby zabierali dowód za każde uchybienie byłoby 1/3 aut mniej.... koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Hugo.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym felunku na lato do mojej a4 przy oponce 225/45/17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten felunek jest git;) kupuj i sie nei zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Hugo.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym felunku na lato do mojej a4 przy oponce 225/45/17 ?

Przeciez dostales odpowiedz i to od samego Prezesa.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Hugo.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym felunku na lato do mojej a4 przy oponce 225/45/17 ?

Wzór fajny, z jakością też dobrze. Bierz je :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekóweczka wszystkim za dobre słowo :) / Alutec niebawem w my a4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Potrzebuje porady chcę kupić do mojej a4 alumki 16" (teraz jeżdżę na 15") ale obawiam się że będzie odczuwalny większy spadek mocy.Co więc mam wybrać 15"czy16". :mysli:

nie poczujesz spadku mocy po przejściu z szerokości 195 na 205... ja mam silnik podobnej mocy i jest ok :good: najlepiej z tych dwóch co wymieniłeś to weź 17" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Potrzebuje porady chcę kupić do mojej a4 alumki 16" (teraz jeżdżę na 15") ale obawiam się że będzie odczuwalny większy spadek mocy.Co więc mam wybrać 15"czy16". :mysli:

odpowiedź brzmi 17" :> przy Twoim silniczku spokojnie możesz na takich jeździć a spadku mocy o którym mówisz prawie nie odczujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...