Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szewczenko7

tylko trzeba to pogodzic z polskimi dziurami

no i te opony 235/35/20 "godziły" by to dobrze bo balon jest jak w moich 18 ale boję się że będą obcierały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto fotka B5 na jakiej są te felgi ale fotka nie oddaje tego co widok na żywo... :

zdjcie007yy1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w B5 sie miesci to w B6 spokojnie. Przeciez B6 maja wieksze nadkola.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z przodu to one aż tak łatwo się nie mieszczą... i nikt tym autem nie jeździł żeby sprawdzić czy przy skręcaniu nie obcierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r a widziałeś z której mańki to auto ma fajerę ?? to jest angol przyprowadzony na handel a sprzedawca to mój Koleszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro - GO FOR IT :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek gdyby to był wzór od S4 to waliłbym jak w dym ale te S-liny podobają mi się ale S4 są ładniejsze i zresztą walczę żeby całe auto wyglądało na S4 a teraz wpakuje fele od S-line ?? co ty na to ??

aaa poziek widziałeś zdjęcia mojej nowej "dupki" ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudne ale znam rozmiar opon - 255/35/20 i wydaje mi się że nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby mniejsze opony zapodać, te są większe, niż w A4...

Ale 20'' wejdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weź tu znajdź używkę 20 calową a te opony ma mój znajomy handlarz i są w super stanie... (choć ja mam się zamienić na koła a nie na same felgi to ja wolał bym znaleźć opony za które zapłaci ten koleszka bo chociaż będę wiedział że to nie jakaś lipa...) chyba sobie odpuszczę ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, nie dość że fele co chwila trzeba prostować to jeszcze i zawieche dużo częściej trzeba wymieniać, nie wspominając że o komforcie jazdy można zapomniec :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto fotka B5 na jakiej są te felgi ale fotka nie oddaje tego co widok na żywo... :

zdjcie007yy1.th.jpg

Hmmm, A4 z felami s-line w rozmiarze 20" wygląda już trochę jak wóz drabiniasty. Fele w takim rozmarze tak, ale jakiegoś innego typu. Bardziej ażurowe.

Może takie jak są montowane do RS4? Tylko będziesz musiał zmienić tarcze :) No bo z przodu to jeszcze jeszcze, ale tylne jak będę prześwitywać przez fele 20" to już będzie wygladało trochę słabo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik chodzi o to że inne wzory mi "nie robią" gdyby to był wzór od RS4 to bym sobie od razu odpuścił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostań przy Skach.... to już spora fela przeciez (18 masz), a jeszcze jezdzic da się...

A na 20 to różnie może być, nie wspominając o osiągach. W końcu aż tak dużo tych kuni też nie mamy, a 20 cali to trochę jest kilogramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...