Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 2 błędy - nie wiem od czego


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzis skanowalem auto vagiem i znalazlo mi 2 bledy zapisane:

01268 - Quantity Adjuster (N146)

35-10 - - - Intermittent

01268 - Quantity Adjuster (N146)

17-10 - Control Difference - Intermittent

Nie jestem pewien czy to zos z dawka paliwa / nastawnikiem ? Z gory dziekuje i pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasuj te błędy i sprawdź po krótkiej dynamicznej jeździe czy znowu się pojawią, błędy oczywiście dotyczą nastawnika dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle dzieki Sztomel! Niestety kasowalem juz 3 krotnie te bledy, powracaja jak bumerang wiec pytam tutaj. Dodatkowo na wolnych obrotach auto potrafi troche bardziej potelepac , ale nie zawsze, i przy 1500 obrotow na 4 biegu jak dodam gazu to czasem lekko szarpie. Rozgladalem sie na googlach i raczej jestem pewien ze nastawnik do czyszczenia (moze lepiej wymiana ?)

Czy mozesz / mozecie polecic jakis sprawdzony zaklad w ktorym zajmuja sie naprawa / regeneracja pomp wtryskowych w okolicy podkarpacia? ew w okolicznych wojewodztwach - juz podjade, wolalbym oddac auto w rece profesjonalisty, nie jestem pewien czy dam rade sam, podobno puzniej jest problem z odpaleniem auta ... I chodzi mi glownie o to zeby mnie nie skasowali odrazu bog wie ile, rozumiem ze ni jest to tez tanie, ale znam zaklad w ktorym na dziendobry krzycza ze pompa do regeneracji lub wymiany i ponad 1000zl wyjdzie.. . Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez dzieki za zainteresowanie, ktory to bedzie blok mierzony ?

PS i oczywiscie mam jechac na wolnych obrotach ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok wole zapytac. Musze juz gonic w trase ale do niedzieli odswieze temat. :hi: jeszcze raz :good: Zycze milego weekendu :wink4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 13:57_________________________________________________Witam, dopiero znalazlem wolny wieczor na zabawe z vagiem. Wybaczcie sprawy codzienne pochlaniaja mnie do reszty :thumbdown:

Pokazuje mi w bloku 1 na postoju: 861 obr. od 4.8 mg - do 5.2 mg a wartosc w V pokazuje od 1.6V do 1.72V

Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawka jest trochę mała, możesz zwiększyć na wartość 3.8 do 4.0 mg (dla jasności - im mniejsza wartość w mg tym dawka jest większa). Wchodzisz w Vag - Select - 01 Engine - login - wpisujesz 12233 - Adaptation - grupa 01 i klikasz na Up lub Dn i testujesz wartości a potem zapisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...