Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy opłaca się mieć diesla?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...bo mazda to auto dla zimnych kalkulatorow, a audi jest dla pasjonatow.

Tygrys... głupoty wypisujesz okrutne...

Mazda 6 to tak samo "zimne auto" jak A4. Do tego dużo mniej awaryjny.

Mazda 3 to kompakt z takim samym temperametem jak A3. Do tego dużo mniej awaryjny.

Co więcej, Mazda jako jedyna na rynku robi wankla (nie dla pasjonatów?).

Każda marka jest inna. Ma inny "target" i oferuje co innego za fakt, inną cenę.

BTW: Najbardziej mnie rozpiernicza, jak ludzie, którzy mają 10-12 letnie Audi piszą o jej elitarności, jednocześniej wyśmiewając Mazdy. Pokory trochę...

Opublikowano

Tygrys... głupoty wypisujesz okrutne...

Co więcej, Mazda jako jedyna na rynku robi wankla (nie dla pasjonatów?).

Wankel to kwestia gustu- mnie pasjonuja silniki V8- i wole ssaka od turbo- ale mam to na co mnie stac :)

przestańcie gadać tu o pasjach bo prawdziwych pasjonatów audi na tym forum jest na lekarstwo.

Myslisz? To moje 3 audi i nie ostatnie (B2/B5/B7) Moj 2,0 TDI wkurza mnie czesto i to ze glosny jest jak jade 200, ale to nie ostatni Audi u mnie. Moze kupie sobie kiedys jakies inne auto na co dzien, ale Audi bede mial tez. Wtedy bedze to RS4 o ktorzym marze od kiedy zostal przedstawiony. :kox:

Opublikowano

Wankel to kwestia gustu- mnie pasjonuja silniki V8- i wole ssaka od turbo- ale mam to na co mnie stac

Oczywiście.

Sam bym nigdy wankla (spalanie, strata osiągów poprzez przegrewanie się) nie kupił, ale królowi należy oddać co królewskie. Robią? Robią! Ludzie kupują? Kupują!

No dobra...RX-7 w dobrym stanie bym pewnie w którymś momencie swojego życia brał ;)

Z RS4 doskonale Cię rozumiem, bo to również samochód i moich marzeń.

Opublikowano

mazda to kupa

PiS to kupa

...i jak dzyndzel wisi przy piczce,to też kupa

Opublikowano

fuuuj rodzyn przy piczce :sick3:

Opublikowano

ale temat dotyczyl diesel kontra benzyna sie zrobil audi kontra reszta swiata.

a sensownosc kupowania diesla kontra benzyny ejst takak sama w kazdej marce. i przy takich przebiegach jak piszesz ja nie widze sensu pchania sie w diesle...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.