Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje-Bułgaria 2010


adamFox

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zastanawiamy się z dziewczyna nad wyjazdem do Bułgarii. Był może ktoś z Was i może coś polecić?? region słoneczny brzeg złote piaski.

czytamy dużo opinii różnych biur podróż oraz hoteli a to nas najbardziej interesuje. ma być czysto ładnie i przyjemnie no i oczywiście hotel z basenem -dla oka :) .

jeżeli ktoś może się na ten temat wypowiedzieć prosimy o rade wskazówkę gdyż jest to nasz pierwszy wyjazd za granice...aha cena tak do około 1300zł za osobę

prosimy o doradzenie może nawet jakichś biur podróży godnych polecenia oraz hoteli (konkretnie :) najlepiej adres nazwa itd)

ps

planujemy wyjazd tak na 1 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w zeszlym roku i naprawde jest fajnie, ale nie tak tnaio jak sie wydaje.

nie bylismy w hotelu tylko w takiej prywatnej kwaterze, sam zloty brzeg to taka typowa turystyczna dzielnica, hotel na hotelu ... musialbym zobaczyc na zdjeciach jakis jak sie nazywal ten hotel kolo nas bo byl fajnie polozony ,tak na koncu tych plaz w nowym nessebarze, gdzie w 10 minut spacerkiem ejstes w starym nessebarze (nessebar to bardzo stare miasto na polwyspie z przepiekna starowka i klimatem).

mi to bardziej odpowiadalo niz hotel na hoetlu i lezak na lezaku... no i tym centrum hotelowym wszystko jest o jakies 50% drozsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panorama Dreams, byłem rok temu. OK.

a byłeś tam sam czy jakas wycieczka z konkretnego biura???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co spojrzalem to Panorama Dreams to juz prawie svetli vlas (czy jak to tam sie pisze) czyli na drugim koncu tego kompleksu hoteli i plaz.

zalezy czego sie oczekuje, jezeli typowe lezenie hna lezaku z drinkiem to pewnie bardzo okey, z tym ze razem z tysiacami takich samych opalajacych;]. ale jak komus zalezy na odrobinie spokoju to drugi koniec jest duzo bardziej przyjazny, z miastem w ktorym zyja tez "tubylcy" :polew: a nie tylko turysci placacy za wszystko kilkadzisiat procent wiecej. no i do pieknej starowki jest kilka minut piechotka, a tam sa ze dwie takie malutkie przytulne plaze i mozna sie naprawde spokojnie zrelaksowac;]

ale generalnie tak jak mowie, zalezy od oczekiwan... no i zabytki w Nessebarze sa :kox:;]

zaraz przejrze fotki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panorama Dreams, byłem rok temu. OK.

a byłeś tam sam czy jakas wycieczka z konkretnego biura???

Byłem sam, tzn. bez biura. Jechaliśmy na 4 auta. Położone jest tak jak pisze OLO_GDA. Jest znacznie spokojniej niż w samym centrum ale i tak sporo ludzi. Dojazd we wszystkie wspomniane przez OLO_GDA miejsca zajmuje ok. 40 min. komunikacją. Tam przede wszystkim jest taniej, jednak o tej porze morze być juz za późno na rejestrację w przyzwoitych cenach. Jak jesteś zainteresowany to mogę dać namiar na rezydenta, który nam łatwił wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 2006 byłem w Albenie,hotel ".com",było mega za***iście :good:

naprawdę polecam Albene,fajna,typowo wypoczynkowa miejscowość,Złote Piaski,to typowe blokowisko,tak jak pisze Olo,hotel na hotelu,i to w większości 10-15 piętrowce,także 75% szans,że widokiem z okna,zamiast morza,będzie inny hotel/blok :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks jak byłes tam w 2006 to teraz muisz liczbe hoteli pomnozyc przez 3. ogolnie cala ta zatoka to jeden wielki plac budowy... ale samo centrum , takie najbardziej turystyczne jest moim zdaniem najmniej ciekawe. jak juz to albo jak najblizej nessebaru, gdzie jest troche starowki i prawdziwego miasta, albo calkiem w druga strone strone (sveti vlas i dalej) jest moze taz pelno hoteli ale jakos tak bardziej kameralnie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka - 2 lata temu byłem z dziewczyną w Sozopolu. Wycieczka zorganizowana last minute - biuro z krakowa. Wyjazd był we połowie września o ile się nie mylę i koszt całej wycieczki jedyne 900 zł z groszami! (tylko że euro było w tamtym okresie coś powyżej 3 zł).. Dodam tylko że cena zawierała przelot z Krakowa do Burgas, tydzień pobytu w hotelu 3 albo 4 gwizadkowym (nie pamietam dokladnie - ale nazwa to chyba flagman) i wyżywienie HB. Wakacje były wypas - lepszych nie miałem w zyciu.

Sozopol jest troche inny niż Burgas - miejscowość mniejsza - nie ma takich blokowisk i tłumów ( mówię o wrześniu). Organizowane są wycieczki do Istambułu ( polecam - koszt ok 50 euro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...