Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Bierze olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.Kupilem audi a4 1.6.Tydzien temu było pełno oleju ,teraz już jest tylko połowa.Skąd może cieknąć ewentualnie czy silnik mógł tyle wziąść oleju .Przejechałem okolo 500km.dziekuje.

Ps.Patrzałem sam pod auto i miska wydaje mi sie niezarzygana olejem ale nie jestem mechanikiem.

Opublikowano

A ten Twój samochodzik z silnikiem 1,6 kopci z rury wydechowej na niebiesko? Czy widzisz wycieki oleju spod pokrywy zaworów?

Opublikowano

dolej oleju,postaw auto na noc i podłóż jakieś gazety pod silnik-zobaczysz,czy kapie,a jaki przebieg ma te 1,6?

Opublikowano
  • Autor

Niewiem jaki przebieg.Ciezko stwierdzic.WEdług licznika 75tys mil ale niewieadomo.............

Opublikowano

otworz maske i ogladaj czy nie ma wyciekow, jak nic nie kapie albo nie jest w swiezym oleju to prawdopodobnie silnik ma dodatkowe paliwo

Opublikowano

Niewiem jaki przebieg.Ciezko stwierdzic.WEdług licznika 75tys mil ale niewieadomo.............

który rok?
Opublikowano
  • Autor

rok 2001.Podobno osoba od ktorej kupilem swiezo olej wymienila.Bylo max teraz jest połowa

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:51_________________________________________________Otworzyłem maske i nigdzie nie jest zarzygane olejem.Zerknolem pod auto i niewidac zadnych wycieków

Opublikowano

dla pewnosci daj jakiemu mechanikowi dobremu niech jeszcze zerknie ale jest duza szansa remonciku

Opublikowano

A ten Twój samochodzik z silnikiem 1,6 kopci z rury wydechowej na niebiesko?

właśnie,a nie dymi?
Opublikowano
  • Autor

nie wedlug mechanika od ktorego kupilem.Według mnie nawet jak jest cieply wali dymem na biało.

Opublikowano
  • Autor

No ale sluchajcie bagnet 5dni temu bylo pełny.Dzis patrze(auto stalo 2godziny) i jest połowa.

Opublikowano

Spalone sprzęgło ma bardzo "gryzący" zapach - jakby był palony plastik. Spalony olej jest mniej smrodliwy i nie "gryzie w gardło".

Opublikowano
  • Autor

Niewiem wiec.Sprzeglo tez bierze wysoko ale nieslizga.Teraz jednak z silnikiem zrobic jest najwaznijesze.Okropne

Opublikowano
nie dymi

ja stawiam na uszczelniacze zaworow :cool1:

Opublikowano
nie dymi

ja stawiam na uszczelniacze zaworow :cool1:

ale wtedy by poddymiał,bo olej byłby wpychany do komory spalania
Opublikowano

mi bral 0.5 L na 1000km zero dymu po wymianie uszczelniaczy (2000 km) i nie zmienia sie nic na bagnecie

Opublikowano
  • Autor

Przypuscmy ze to sa te uszczelniacze.Ile to kosztuje plus wymiana?około?[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:27_________________________________________________Panowie.Sprawdzałem plyn chłodniczy i jest on zielony.dotykalem i jest tłusty niczym oliwka.Moze olej dostaje sie do układu chłodzenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.