Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie o zaślepiony króciec


groszek27

Rekomendowane odpowiedzi

to jest drugie wyjście z zaworu który natomiast połączony jest z vacum pompą(pompa podciśnienia) prawie we wszystkich modelach jest on zaślepiony lecz niektóre modele uzbrojone w klimatroniki mają sterownie jedną klapką podciśnieniem i wężyk z nagrzewnicy jest podpięty właśnie do tego miejsca[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 19:29_________________________________________________na fotce widać że już go testowałeś, chyba że mi się wydaję, sprawdź czy go nie uszkodziłeś przez przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odgrzany kotlet. U mnie w AKNie też mam właśnie takie coś zaślepione, a króciec wychodzący obok złamał mi jakiś baran (ale to nieistotne), więc metodą prób i błędów (podejrzewam, że zostanę za to zbluzgany :gwizdanie: ) zaślepiłem prawidłowy króciec, na który nakładany jest wężyk obok, a tam gdzie było zaślepione - nałożyłem wężyk. Po prostu tak, jakbym zamienił zaślepkę i wężyk miejscami, ale musiałem tak zrobić, bo mi turbina nie ładowała i przy drugim naciśnięciu na pedał hamulca, ten robił się twardy. Po mojej operacji jest wszystko w normie, czyli ciągnie tak, jak powinna i hamulec jest normalnie. Chodzi mi tylko o to, czy tak może chwilowo być, dopóki nie kupię tej części w całości, czy nie przejmować się tym przez "dłuższą chwilę" i wymienić jak mi się o tym przypomni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju182, możesz tak mieć przez cały czas i niczego nie wymieniaj niepotrzebnie, wykazałeś się logicznym rozumowaniem i wykorzystałeś wolny króciec prawidłowo - taką inwencję popieram w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie ten, który skonstruował dodatkowy króciec ma u mnie dużego browara i wielki szacun :notworthy::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...