Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kubły Recaro w miejsce oryginalnych standardowych foteli.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym Was zapytać czy takie sportowe kubły Recaro można się zamontować na szynach od zwykłych seryjnych foteli w B5 ? :mysli: Jeśli nie to jak można je w łatwy sposób, solidnie zamontować?

Chodzi o takie stołki:

Speed-S.gif

Opublikowano

kolego to co wiem to kolega Krolu z forum wrzucil cos takiego do swojej a4 b5 bez problemu :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo za odpowiedź :hi:

Opublikowano
  • Autor

Takie to są kox tylko ta cena :gwizdanie:

Opublikowano

Takie to są kox tylko ta cena :gwizdanie:

Cena jest przesadzona i to znacznie. Troszkę się sprzedającemu beret skrzywił :no:

Opublikowano

pisałem do tej babki i zyczyłem jej szybkiej sprzedaży

ale jak sie ma zryty beret to jest problem

Opublikowano

w opisie babeczka pisz "Możliwa zamiana na zwykłe fotele jeżeli będą również w takim stanie. Pozdrawiam."

No to chłopaki swoje jej oddacie za 2000 tys a resztę się dołoży :cool1:

Opublikowano

babka chce tylko szybko zarobic

Opublikowano

babka chce tylko szybko zarobic

W takiej sytuacji radziłbym nieco innego zajęcia spróbować, bo na tych fotalach jej się to nie uda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem od niej odpowiedź, że może mieć zwykłe fotele za 500zł i że ma paru chętnych na zamianę...

...ciekawe :gwizdanie:

Opublikowano

Niech szuka dalej jelenia za te 3000zł, choć wątpię aby ktoś był aż tak naiwny. Oszołomów nie brakuje ale trzeba wziąć pod uwagę że są to fotele do B5, gdzie cena 3000zł stanowić może nawet 25% potencjalnej wartości auta. Więc wydaje mi się to lekką przesadą.

Uważam że 1300-1500zł jest adekwatną ceną za te fotele.

Opublikowano

myśle że za 2000zł sprzeda

Opublikowano
  • Autor

Poczekajmy. Zda sobie sprawę że przesadziła, bo zainteresowanych paru było a nikt w końcu nie kupił :tongue4:

Opublikowano

Krolu, ma jedną sztukę z b6 cabrio :gwizdanie:, a te co wkleiłeś kosa, choruje na te fotele w materiale, ale 1/4 wartości auta za stołki nie dam :wallbash:

Opublikowano

Krolu, ma jedną sztukę z b6 cabrio :gwizdanie:, a te co wkleiłeś kosa, choruje na te fotele w materiale, ale 1/4 wartości auta za stołki nie dam :wallbash:

ja nie wiem dokładnie z czego jest mój fotel... ważne, że pasuje idealnie pod moją tapicerkę (tak więc nie może być z b6 bo tam nie było takiego wzoru tapicerki - prędzej z b4 cabrio - one były produkowane do 2000 roku - ale to domysły) i wszedł w szyny bez problemu.. a cena ze ten komplecik wcale nie jest przesadzona moim zdaniem... 1 szt. nowa takiego fotelu kosztuje w granicach 5-6 tys zł... - więc 3 k zł za taki komplet to nie dużo w dodatku trudno coś takiego upolować :cool1:
Opublikowano

Krolu, ma jedną sztukę z b6 cabrio :gwizdanie:, a te co wkleiłeś kosa, choruje na te fotele w materiale, ale 1/4 wartości auta za stołki nie dam :wallbash:

ja nie wiem dokładnie z czego jest mój fotel... ważne, że pasuje idealnie pod moją tapicerkę (tak więc nie może być z b6 bo tam nie było takiego wzoru tapicerki - prędzej z b4 cabrio - one były produkowane do 2000 roku - ale to domysły) i wszedł w szyny bez problemu.. a cena ze ten komplecik wcale nie jest przesadzona moim zdaniem... 1 szt. nowa takiego fotelu kosztuje w granicach 5-6 tys zł... - więc 3 k zł za taki komplet to nie dużo w dodatku trudno coś takiego upolować :cool1:

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

Opublikowano

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

Zgadzam się - to znaczna przesada.

Opublikowano

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

:shocked: :shocked: :shocked: to jak pieniądze leżące na ulicy... jak słyszę takie gadanie to mnie sranie bierze.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze, że jeszcze nie dodałeś, ze kupił go szwagier trzeciej żony twojego wuja :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Co nie zmienia faktu że cenę tak naprawdę wyznacza rynek i klienci. Jeśli się ktoś trafi co kupi te fotele za 3 tysiące to ok, ale bardziej prawdopodobne jest że prędzej spleśnieją w szopie do tego czasu i nikt ich za połowę tej ceny nie kupi.

Weź też pod uwagę że 90% potencjalnych klientów to tzw. ubijacze piany, co narobią dużo zamieszania a i tak nie kupią. Ci naprawdę zainteresowani zakupem to 10%.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.