Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]


lomaz1

Rekomendowane odpowiedzi

jak przebieg orginał to dopiero dotarłeś silnik :wink4::tongue4:

Orginał pewny jestem na 100% nic sie nie dzieje nawet jeszcze sprzegla nie wymieniałem :hi:

ale nie chwale sie bo zapesze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ladna audi,kolor ten sam co u mnie,nawet alu mialem takie same zalozyc,tylko nie znalazlem a trafily sie moje MOMO i nie narzekam,chociaz ET zadzroszcze.. Popatrz sobie w moim temacie jakby to wygladalo z ciemnymi szybkami,u mnie jest przod i tyl :) Ladna furka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie trafiają do mnie przyciemniane szyby ,u nas zresztą w szczecinie policja ostro za to ściga lekko zielonkawy orginalny kolor tez jest fajny i pasuje do auta .[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:08_________________________________________________ehhehe prędzej miałem audi a4 B5 jak sprzedawalem to miala 450.000 i silnik ładnie chodzil i przyspieszal 90 hp ztego 340.000 zrobil moj ojciec ja moze z 10.000[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:27_________________________________________________Witam wczoraj wstawiłem chipsa wyszło 166,4KM i 383Nm :)

skanuj0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizyta w v-techu na plus zreszta to niejest juz ta sama ekipa która rozwaliła to audi znam właściciela wiec moze mnie troche inaczej traktowali kolega wszystko robił seryjne hamowanie gdzie wyszlo 132 było przed czyszczeniem turbiny nastepne juz po czyszczeniu i programie . auto fajnie sie zbiera chłopaki fajnie to zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...