Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Czujnik temperatury.źle odpala,przymula


PawelTcz

Rekomendowane odpowiedzi

czesc! po wlaczeniu zaplonu slysze jedno pikniecie jak silnik jest zimny i wtedy tez mam problem z odpaleniem auta, Odrazu na mysl przyszedl mi czujnik temperatury podono jest to czujnik 2pinowy 3f7d7aa75e185844m.jpg nr3 ze zdjęcia .wiec wziolem sie za szukanie i niestety ale w moim AAH nie ma takiego! jest tylko numer 4. Co zrobić z tym fantem? Były wersje które miały tylko niebieski 4pinowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiedz jakka masz temperaturę silnika( cieczy chłodzącej) np na kanale 49 klimy ????? jest to male ot ale coch cche porównac i mze dojdziemy do jaiegos rozwiązania . U mnie niam problemu z odpaleniem ale pojawiają sie dziwne temperatury . POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temperatury na vagu masz ok to myślę ze trzeba będzie gdzieś dalej poszukać niż czujnik temp. A vag nie wywala innych błędów ????

Myślę ze skoro czujnik temp. by był walniety to oszukiwał by kompa i byś miał go na ssaniu ( mogę sie mylić bo nie jestem ekspertem w silnikach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co na VAG-u ??? Jak pracuja sondy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik AHH ma czujnik 4-pinowy sterujący ecu od roku 1999 okrągła wtyczka do 1999 kwadrat w obu przypadkach zielony i to on odpowiada za sterowanie rozruchem silnika. zawsze mozesz odłączyc go na zimnym silniku i sprawdzic czy to coś zmieni (na odłączonym sterownik widzi temp. sil. -40 st. C).

Proponuje to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...