Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Dowaliłeś do pieca @Reniu.

:polew:

Pewnie jakby wsiadł do auta to by sie amortyzator albo sprzeżyna złamała.

Musieliby podjechać jakimś dostawczym i go na pake dać, ale nie wiem czy by sie wgramolił tak wysoko. Musieliby jakieś schodki zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 kg ale prosiak :shocked: lepiej niech nie jedzie do Ameryki Poludniowej na wycieczke bo jak go kanibale zobacza to zaraz go upoluja :decayed: z takiego tucznika to zapasy na dlugo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o której Pudzian wyjdzie ?

Znając realia tej szopki to pewnie o 1 w nocy :D

Z ciekawości bym zobaczył jeszcze Najmana.

Widząc Pudziana na tej prezentacji, zobaczyłem zmęczonego człowieka, wcześniej był umęczony tymi ciężarami i też staro wyglądał jak na swój wiek ale ta jego masa mięśnowa sprawiała że wyglądał tak jakoś na zdrowy okaz. :D

A teraz niedość że taki jakiś chudziutki to jeszcze umęczony :D

Fajnie jakby jednak wygrał.

Tych gości było chyba ze 20-tu :kox: zanim oni sie wszyscy wyeliminują to przeciez do jutra zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 22:02_________________________________________________ale jazda ja pier**le

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 22:03_________________________________________________jednak udusił najmana :)[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________ale skubaniec Najman pokazał pazur :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta nie zrobił tego co zapowiadał: miał go trochę pomęczyć, ale to co mówił po walce to już polewka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...