Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Nastula to jest gość, czapki z głów :hi: :hi:

ale to porównanie z pudzianowskim to porażka - za bardzo nobilituje pudziana :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastula to jest gość, czapki z głów :hi: :hi:

ale to porównanie z pudzianowskim to porażka - za bardzo nobilituje pudziana :decayed: :decayed:

A co tu porównywać. Nastula od zawsze walczył, a Pudzian od lat dźwiga, czego nie można równać z walką.

Myślę, że przez szacunek dla samego siebie Nastula nigdy z Pudzianem nie powinien walczyć. Ąż tak się zniżać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, takim ruchem przybliżyłby się mentalnie do nie posiadającego zbyt wybitnej mentalności Najmana :decayed: :decayed:

ale pamiętam taką sytuację, że kiedyś miał problem ze sponsorowaniem swoich treningów, więc jeśli kiedykolwiek miało by mu braknąć kasy, aby mógł dalej się przygotowywać, to doradzał bym mu taką pokazową walkę z Pudzianem, po prostu dla kasy. Bo czas leci, mi się zdaje że tak niedawno była Atlanta, medale, a teraz już zaawansowana szpakowatość na głowie, a szkoda tacy jak on nie powinni się starzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, takim ruchem przybliżyłby się mentalnie do nie posiadającego zbyt wybitnej mentalności Najmana:decayed: :decayed:

ale pamiętam taką sytuację, że kiedyś miał problem ze sponsorowaniem swoich treningów, więc jeśli kiedykolwiek miało by mu braknąć kasy, aby mógł dalej się przygotowywać, to doradzał bym mu taką pokazową walkę z Pudzianem, po prostu dla kasy. Bo czas leci, mi się zdaje że tak niedawno była Atlanta, medale, a teraz już zaawansowana szpakowatość na głowie, a szkoda tacy jak on nie powinni się starzeć :)

Oczywiście muszę przyznać Ci rację, ale osobiście wolę widzieć Nastulę przegrywającego z konkretnymi fighterami, niż wychodzącego do ringu z typami jak Pudzian, Nejman, czy nawet Saleta :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby walczył teraz w USA, albo Japonii- tak jak mówili w tym wywiadzie, i to szybko bo przecież przygotowań kupa, a ostatnia walka pół minuty trwała :decayed: :decayed:

Jak Nastula przegrywał swoje walki w Pride, to byłem wtedy jeszcze taki głupi, że po prostu myślałem że jest cieniasem :doh1: :doh1:

W tej zapowiedzi KSW ileś tam, Najman mówi o salecie, że jest psychopatą, no i ja mam takie wrażenie że ma rację tyle że powinien dorzucić do tego worka jeszcze siebie i pudziana, oni wszyscy są półgłówkami i tak jak mówił Drwal, robią z siebie pajacy dla kasy, a nie wkładają do tego nic z siebie, pozerzy. A coś takiego po prostu przykro się ogląda :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH. Po pierwsze. Pride to nie jakaś popierdółka. Samo to, że został zaproszony do tej formuły jest juz ogromnym wyróżnieniem.

Po drugie. W Pride Nastula przegrywał z takimi zawodnikami, ze te wszystkie Pudziany z szatni by nie wyszli, żeby szortów ze strachu nie osrać.

I po trzecie. Nastula nigdy nie był za***nym szołmenem. On po prostu walczył. Te pozostałe osrańce z Poliż MMA wręcz odwrotnie. No może poza Khalidowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się teraz Pudzianowi nie popieprzyło w głowie, że jest na wybiegu i może sobie km porobić

bo jest dumny biegając 10km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bede trzymal kciuki za Polskich zawodnikow i nie krytykowac Pudziana za to albo tamto :rant: napewno kazdy by sie lepiej ruszal i bil przy masie 120 kg :gwizdanie: a prawda jest taka ze wiekszosc ma opone lub wage 70 kg a sie wypowiada jak ekspert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze Polskie kopanie na ringu ma tyle wspólnego z prawdziwymi walkami MMA co Ja mam wspólnego z zapasami....

pic na wodę robi się tylko kasę a tych co już dzwigać nie mogą na siłę robi się "wojownikami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian to Ciipa!

żeś pojechał teraz ... :gwizdanie:

Pudzian to Ciipa!

Wypowiedź na poziomie normalnie .... :thumbdown:

zwykła prowokacja panowie fachowcy od MMA. żal oglądać to co się dzieje w gejowskim KSW polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa przede wszystkim dla organizatorów (Kawulski i jemu podobnym) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian serce ma do walki ale do tego potrzeba tez techniki i wytrzymalosci..jak to wszystko dopracuje to moze byc roznie..w pojedynku z Silvia widac bylo ze brakowalo mu obu z tych atrybutow i po kilku minutach byl juz malutki i nic nie mogl zrobic..A Silvia to silny chlop i jak sie okazalo nasz zawodnik nie mial nic do gadania bo tamten sie go wogole nie bal..pewnie jeszcze jedna runda i pudziana na noszach by znosili..

zobaczymy czy grubas go zlomocze, tu wg mnie ma szanse pod warunkiem ze go wywruci szybko.. jesli butterbean dobrze mu pare razy przylutuje to bedzie musztarda po obiedzie..

a co myslicie o pojedynku: facet bez nerki VS facet bez jaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...