Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam kilka typow

ale chyba z przewaga na A5 potem a4b8, a6c69 nie miesci sie do garazu) lub ewentualnie b7

3.0 TDI oczywiscie

Opublikowano

Andrei ile chcesz za furkę i jaki teraz przebieg? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przebieg to 62300 mil, czyli leciutko ponad 100k kilometrow, w pelni udokumentowany serwis itp

cena na pw

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wyglada na to ze jeszcze troszke pojezdze b6, kupno nowego wozidla musi jeszcze poczekac jkais czas...

w weekend mala zabawa z myciem i woskowaniem

choc przyznam ze jak zobaczylem rozmiar pudeleczka z woskiem nie wiedzialem czy sie smiac czy moze bylem w ukrytej kamerze

img8587t.jpgimg8588r.jpg

Opublikowano

a efekty ? gdzie są efekty prac? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to beda dopiero w weekend

Opublikowano

myślałem że już była w weekend :bag::doh:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no i oto efekty pracy, tylko 1 warstwa wosku bo na druga czasu juz nie bylo

zdjecia moze nie najlepsze ale takie udalo sie uratowac z karty pamieci przed formatem

img8591w.jpg

img8596h.jpg

img8594id.jpg

img8593.jpg

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2012 at 11:11 ----------

wolny czas + motywacja oraz troszke grosza pozwolilo na kilka modow

oto efekty prac

img8802r.jpg

img8810d.jpg

img8812v.jpg

kiera MF z gladka skorka oraz bialymi niciami od S5(musze tylko dorwac znaczek S-line na wymianke )

img8807b.jpg

doszlo rowniez poprawne zrobienie BT w pelnej funkcji z ksiazka tel itp

img8808y.jpg

co za tym idzie trzeba bylo pogrzebac w kabelkach i wyrezac SDS, przy okazji wpadlo polskie menu do navi, choc nie jestem do konca przekonany czy m isie podoba pl jezyk bo niektore przetlumaczone teksy pozostawiaja wiele do zyczenia, mysle czy nie lepiej wrocic do eng

zostalo jeszcze do zrobienia lustro wew z fotochromem

img8813oy.jpg

za smieszne pieniazki wychaczylem okazje i wzialem oto felgi (oczywiscie do zrobienia) 8jx18 ET 33 ktore pojda w grafit w najblizszym czasie

img8769q.jpg

Opublikowano

jest gitara!:kox: jak bedziesz robil fele? jakis kolor?

Opublikowano
  • Autor

mysle nad grafitem, jutro ide do lakiernika obejrzec jakie ma dokladnie kolory

Opublikowano

do tego koloru nadwozia grafit bedzie super!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mial byc grafit ale wyszlo inaczej :D

img8829i.jpg

img8816n.jpg

img8822m.jpg

Opublikowano

Profeska robota z tą renowacją :)

Ile dałeś za te fele?

Opublikowano
  • Autor

za fele cena smieszna bo 300 zl na polskie przeliczajac

za odnowe tez niewiele :)

zmiana bedzie po przyjezdzie z polski z urlopu

Opublikowano

Czemu zmieniasz felgi ile chcesz za tamte?

Opublikowano
Profeska robota z tą renowacją :)

Ile dałeś za te fele?

To dobry deal :D

Opublikowano

Silnik i quattro robią robotę :decayed:

Auto świetnie się prezentuje :wink: s-line to jest to ;)

Robiłeś przekładkę audio na bose... Wymieniałeś wszystkie głośniki, sub i wzmak, oraz instalacje całą? Czy tylko część z tych elementów? Duża różnica w dźwięku? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Czemu zmieniasz felgi ile chcesz za tamte?

A co zainteresowany ?mam dodatkowy komplet w sumie tez :D

zmieniam bo te mi sie podobaly od zawsze a mam je praktycznie za free

Silnik i quattro robią robotę :decayed:

Auto świetnie się prezentuje :wink: s-line to jest to ;)

Robiłeś przekładkę audio na bose... Wymieniałeś wszystkie głośniki, sub i wzmak, oraz instalacje całą? Czy tylko część z tych elementów? Duża różnica w dźwięku? :wink:

bose mam stage I poki co ale w polsce jak bede juz w sobote to na wolnej chwili z pomoca bedzie calosc podmieniona

takto 4 glosniki wzmak i sub juz siedza w aucie

tyl na kablach ori a na przod trzeba ciagnac nowe, jedynie czego nie podmienilem to glosnika centralnego i gwizdkow

Opublikowano

Idealne polaczenie.

1.8T, quattro, sedan i ten kolor :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.