Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm


andr3i

Rekomendowane odpowiedzi

pytam z ciekawosci bo stalem wlasnie za takim samym autem , tyle ze na innej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakupilem glosniki BOSE (4SZT) AMP + SUB

czekam na dostawe i potem montaz :gwizdanie:

bose.jpg[br]Dopisany: 28-08-2010, 21:34:31_________________________________________________ktos moze wie jakie kable dokladnie do tego trzeba ?

imag0002l.jpg

imag0001gc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj później opis jak to podłączysz, tzn kostki, jakie kabelki itp. Najlepiej fotki zrób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem manetke z ebay

dokupilem do tego oslonke nowa

montaz planuje w weekend

a calosc wyglada nastepujaco:

imag0039m.jpg[br]Dopisany: 24-09-2010, 00:45:19_________________________________________________wszytsko zamontowane ale jednak najgorsze obawy były czy moduł do tempomatu był oryginalnie zamontowany ... niestety brak :shocked:

nowy koszt 156 funtów wiec to tylko w ostateczności,

póki co szukam używki na aukcjach ...... lipa[br]Dopisany: 26-09-2010, 11:38:33_________________________________________________w najbliższym czasie zakup RNS-E :kox:

kto ogarnia temat podłączenia tego pod BOSE

graty się kurzą i czekają na montaż :confused4:

proszę o pomoc....[br]Dopisany: 06-11-2010, 21:07:08_________________________________________________kolejny mod juz w weekend :kox: :kox: :kox: :kox:

img7986f.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączony jest tył i przód przez BOSE ale niestety tył buczy i to dość mocno

wszytskie kable sprawdzone i nadal nic

przód jest w porzadku, nawet po zamianie kabli dalej to samo buczenie z tyłu

jakieś pomysły-rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego andr3i i bedzie buczal trzeba instalacje nowa zrobic, z ekranowanymi kablami i wiekszym przekrojem,

pozatym szukasz i przeplacasz za częsci :) odezwij sie do mnie, wysylam wszedzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego andr3i i bedzie buczal trzeba instalacje nowa zrobic, z ekranowanymi kablami i wiekszym przekrojem,

pozatym szukasz i przeplacasz za częsci :) odezwij sie do mnie, wysylam wszedzie,

instalacje mam całą nową w tym kabel ekranowany podwójnie, choć może on jest właśnie o zbyt małym przekroju, a co do przepłacania to różnie bywa, ceny wysyłki napewno też nie należa do najtańszych, w każdym bądź razie dziekuje za uwage

[br]Dopisany: 25-11-2010, 12:54:16_________________________________________________

poprawiłem w tygodniu wszystko, odłączyłem przód od BOSE i teraz jest bez buczenia a z jakości dźwięku i tak jestem zadowolony wiec zostaje przy tam jak jest teraz, zniknął także problem z problemem głośności przy włączaniu rns-e jest jak powinno być.

BTW

po mojej ostatniej zabawie na śniegu padła pompa od wspomagania i skręcało się niczym polonezem....dobrze że auto mam jeszcze na gwarancji i zrobili to w serwisie na friko, także wypady na parking daruję sobie w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z czytaniem niektorych mp3 na karcie pamieci do RNS-E

wyprobowalem juz kilka rodzaji kart i dalej to samo, format mp3 jest taki sam jak dla innych utowrow jednak jedne czyta drugie nie

czy ma tez ktos podobny problem bo jestem ciekaw rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andr3i. To ja Twoje cacuszko miałem przez rok na Tapecie kompa w robocie :) gdzieś w necie kiedyś znalazłem ...

:naughty::good:

Ja mam w Rns-e też z niektórymi problem. Zauważyłem że jak kompresja jest VBR to częściej nie czyta. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:39_________________________________________________chcesz odemnie ten moduł pod tempomat? z końcówką "N" wymontowany z mojego Auta.

Wysle nawet do Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze chce tylko na dzien dzisiejszy splukalem sie z kasy ale trzmaj go dla mnie bo w lutym wezme napewno

:)

[br]Dopisany: 22-01-2011, 14:43:25_________________________________________________w zaszlym tygodniu dałem felgi do renowacji i pomalowania oto efekt

img8204.th.jpg

do tego zakupilem modul pod tempomat i multikiere

img8206a.th.jpg

oraz modul BLUETOOTH

kgrhqng8e1f1coniibnzsgm.th.jpg

troszke zabawy bedzie z podlaczeniem ale z czasem to ogarne i bedzie :kox:

w czerwcu jak bede w polsce pomysle jeszcze nad jakims wirusem w zaleznosci od kosztow, czy moze ktos polecic kogos dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Felga wygląda świetnie. Ten blutuf to jakoś nie przemawia do mnie. Ale auto to Piekne jest :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Felga wygląda świetnie. Ten blutuf to jakoś nie przemawia do mnie. Ale auto to Piekne jest :hi:

dzieki na zywo wygląda jeszcze lepiej :kox:

a BT jak dla mnie to przydatna sprawa wiec zainwestowalem [br]Dopisany: 14-03-2011, 12:14:12_________________________________________________w weekend dla zabicia czasu pstryknałem kilka fotek i oto efekty :)

img09481edited1.jpg

img09311edited1.jpg

img0887e.jpg

img0905g.jpg

img08991edited1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne :good: a ten kolor zawsze mi się bardzo podobał ,szkoda że moje wozidełko nie w takiej barwie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne :good: a ten kolor zawsze mi się bardzo podobał ,szkoda że moje wozidełko nie w takiej barwie jest

a co chcesz sie zamienic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...