Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:) dzieki bardzo

autko sie sprawuje super tylko jak nie zdejme nogi z gazu to bardzo czesto odwiedzam stacje paliw :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajna sztuka :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego a jak u Ciebie ze spalaniem??

Opublikowano

Ładna. Felgi DTM ?

Opublikowano

fajniutka :good:

szkoda że anglik :thumbdown::kox:

Opublikowano
  • Autor

spalanie hm

srednio po miescie od 13 bierze w gore

na trasie dalem rade zejsc do 7.5 przy 60-70mph(100-115)

wiec tragedii nie ma

ano anglik bo tak wyszlo ze tu mieszkam wiec i kiera po slusznej stronie...

Opublikowano

sliczna sliczna :slina:

fela wyglada na DTM :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tak szczerze to sam nie wiem jakiej firmy sa te fele...

w polsce jeszcze nie widzialem audi z takimi a w UK jest ich dosc sporo,

probowalem poszukac na ebay ale tez bez skutku takze wiekszych informacji nie posiadam :confused4:

Opublikowano

Felgi ori Audi, wzor DTM.

Opublikowano

ładnie ładnie ładnie :slina:

oczekuj kolego mojego tematu w najbliższym czasie :D (zakup lada dzień)

Porównamy nasze 1.8T Q :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

rozgladalem sie za wzmacniaczem bose ale jest tego dosc sporo czy musi byc koniecznie model do a4 zeby wpasowal sie na miejsce czy moze byc od innego modelu?

jezeli ktos sie w tym orietuje prosilbym o podanie szczegolow( model etc)

z gory dziekuje :)

pzdr

Opublikowano

Czy stales tym autem w gidantycznym korku 02.00 w nocy zaraz za Zgorzelcem na Swieta w grudniu 2008?

Opublikowano

Czy stales tym autem w gidantycznym korku 02.00 w nocy zaraz za Zgorzelcem na Swieta w grudniu 2008?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czy stales tym autem w gidantycznym korku 02.00 w nocy zaraz za Zgorzelcem na Swieta w grudniu 2008?

:polew: :polew: :polew:

a co jest smiesznego w tym pytaniu ? tez sie chetnie posmieje.....

Opublikowano

Czy stales tym autem w gidantycznym korku 02.00 w nocy zaraz za Zgorzelcem na Swieta w grudniu 2008?

:polew: :polew: :polew:

a co jest smiesznego w tym pytaniu ? tez sie chetnie posmieje.....

facet moze troche jeździ po swiecie , w paru korkach stał i moze nie pamietac co było 2 lata temu :wink4:

Opublikowano

moskal racja , ale mysle ze jak bys w nim stal to bys go bardzo dobrze zapamietal....... :hi:

Opublikowano

spalanie hm

srednio po miescie od 13 bierze w gore

na trasie dalem rade zejsc do 7.5 przy 60-70mph(100-115)

wiec tragedii nie ma

ano anglik bo tak wyszlo ze tu mieszkam wiec i kiera po slusznej stronie...

Jak wrócisz na stałe do pl to kiera przejdzie na drugą stronę :decayed:

Opublikowano

spalanie hm

srednio po miescie od 13 bierze w gore

na trasie dalem rade zejsc do 7.5 przy 60-70mph(100-115)

wiec tragedii nie ma

ano anglik bo tak wyszlo ze tu mieszkam wiec i kiera po slusznej stronie...

Jak wrócisz na stałe do pl to kiera przejdzie na drugą stronę :decayed:

Wrócić czy nie wrócić......oto jest pytanie ;)

Opublikowano

moskal racja , ale mysle ze jak bys w nim stal to bys go bardzo dobrze zapamietal....... :hi:

no chyba ze tak :wink4:

EOT

Opublikowano
  • Autor

Czy stales tym autem w gidantycznym korku 02.00 w nocy zaraz za Zgorzelcem na Swieta w grudniu 2008?

hehe nie to nie ja bylem kolego

auto kupilem w kwietniu tego roku

a czy wroce do polski ...... :mysli:

za pare lat napewno bo na stale raczej pobytu tutaj nie planuje

a wracajac do mojego pytania o wzmacniacz jakies porady?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.