Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm


andr3i

Rekomendowane odpowiedzi

ślicznotka :naughty: a te korbki czasem się sprawdzają, u mnie junior zanim odkręci to można go już "usadzić" a z elektryką poszłoby mu gładko i może miałby już rękę krótszą czy coś, także ja żalu nie mam za te korbki. Jest klima poza tym :przebiegly: . Bardzo ładny kolorek tego autka ..

Od tego jest blokada tylnich szyb :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza w jest chyba ten system który nie pozwana przyciąć ręki w szybie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 4 el szybki to z poziomu kierowcy mozna zablokowac otwierania szyb tylnych.Jest przycisk na drzwiach kierowcy.Wtdy tylko kierowca moze otworzyc szyby tylne.(Zawsze to jest przy 4 el szybach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież piszę że mam 2 elektryczne szybki :D nie 4 więc nie wiem nic o blokadzie ....[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 12:30_________________________________________________Poza tym te korbki mi naprawdę nie przeszkadzają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza w jest chyba ten system który nie pozwana przyciąć ręki w szybie?!

bardziej chyba chodzi o urwanie łapki przez auto jadące z naprzeciwka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale panowie mieliśmy tu o tej niebieskiej perełce debatować a rozprawiamy o potencjalnej utracie kończyny górnej u mojego syna. Ja znam juniora i wiem że to prawdziwy :evil: także ja sobie przy korbkach zostanę i blokadzie drzwi, żeby nie wysiadał w biegu jak próbował kiedyś w trakcie przejazdu norweskimi fjordami. Byłam więcej niż przestraszona jak zobaczyłam na wyświetlaczu że tylne drzwi są otwarte...

Fura kolegi jest super i gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym te korbki mi naprawdę nie przeszkadzają ;)

Pogadamy jak wsiądzie ci pasażer z tyłu, otworzy okno i przy wysiadaniu nie zamknie, przy okazji zacznie padać deszcz... :naughty: :gwizdanie: Już widzę jak się zatrzymujesz na środku ulicy żeby pomachać korbką i zamknąć okno. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji :D wożę full komplet, chłop i 3 juniorów. Goście ew. w bagażniku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbki są fajne - mają na pewno swoje zalety i wady - jak dla mnie akurat są na +. Przekonasz się sam, mając dziecko - moja córcia akurat w miejscu przycisku do szyby trzyma sobie nóżkę i często naparza ostro w tym miejscu :gwizdanie:

Chyba tylko pancerny przycisk by miał szansę wytrzymać, a z korbkami mam spokój :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbkę też już wymieniałam ;) Koszt ori w ASO całego elementu ( 2 cz) 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy naglosnieniu bose na glosnikach zawsze jest napis czy niekoniecznie? mam teraz co do tego male watpliwosci czy to bose czy nie bo przy glosniejszym sluchaniu czasem sluchac jakby raz glosnieja raz ciszej bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to chyba każde nagłośnienie BOSE ma oznaczenie na głośnikach, jak masz wątpliwości i tak Cie to dręczy możesz ewentualnie rozebrać tapicerkę drzwi i sprawdzić, na głośniku jest wlepka (przynajmniej u mnie) na której jest napis BOSE.

Lepiej powiedz jak tam się auto sprawuje, jakby kierownica była na słusznym miejscu nawet bym się nie zastanawiał i ją brał głównie ze względu na silnik i słuszny napęd, auto jak dla mnie :kox: :kox: :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to chyba każde nagłośnienie BOSE ma oznaczenie na głośnikach, jak masz wątpliwości i tak Cie to dręczy możesz ewentualnie rozebrać tapicerkę drzwi i sprawdzić, na głośniku jest wlepka (przynajmniej u mnie) na której jest napis BOSE.

Lepiej powiedz jak tam się auto sprawuje, jakby kierownica była na słusznym miejscu nawet bym się nie zastanawiał i ją brał głównie ze względu na silnik i słuszny napęd, auto jak dla mnie :kox: :kox: :kox:.

To po co kupowałeś gnojowóz? :naughty:

Co do nagłośnienia to jak masz BOSE, to powinieneś mieć oznaczenie na boczkach drzwi zakrywających głośniki i w radiu przy włączeniu pojawia się duży napis BOSE. Przynajmniej u mnie tak jest. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co kupowałeś gnojowóz? :naughty

Gnojowóz mam, bo ze wszystkich a4 jakie przekopałem wydawał się najfajniejszy, co nie zmienia faktu że i tak zawsze będę za benzynką, chociaż w klekocie kocham Nm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około £7,000. czyli 30k PLN :naughty:

funt chyba po 5 zl teraz jest no ale to tylko kwiestia aktualnego kursu

co do tego za ile to bywa bardzo zronicowanie bo ja spedzilem mnostwo czasu przez ponad 2 miesiace na szukaniu dla siebie

kupisz nawet w maire ok za 5k ale to juz ponad 100k mil przejechane itp no chyba ze trafi sie okazja

w tym stanie i z tym przebiegiem co mi udalo sie wychaczyc do tej tytulowej 7-ki trzeba jeszcze dorzucic troszke i oto bedzie cena

a przyznam ze ta :a4fan: nawprawe jest bardzo zadbana na zew jak i wew i byla warta tych pieniedzy do tego :quattro: i s line jest na duzy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...