Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Idealne polaczenie.

1.8T, quattro, sedan i ten kolor :banan:

podziekowal

mnie tez sie podoba banan.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wklejaj wykres:wink:

Opublikowano

autko prezentuje sie rewelka. podziw za wiele pracy.

Opublikowano
  • Autor

andymoc.jpg

tak to wygladalo u mnie po sprawdzeniu kpowerem

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

autko prezentuje sie rewelka. podziw za wiele pracy.

dzieki :)

Opublikowano

Dokladnie tak mnie widziales a myslalem ze nikt z forum bo niewidzialem ramek klubowych szkoda ze niemiales CB bo mozna by pogadac:) Auto na zywo ogień, pełny S-line i ten kolor popostu miazga :slina:

Opublikowano
  • Autor

Maly przelocik przez miasto na koniec spocika z dwoma wariatami

Opublikowano

fajna furka taka jak moja i prawie identyczny przebieg tylko moja z usa...

Opublikowano
  • Autor
fajna furka taka jak moja i prawie identyczny przebieg tylko moja z usa...

dzieki

.............................................................................................................................................................................................

zrobiony maly update pierwszego posta

jeszcze odgrzebane zdjecia ze spota w czestochowie

dwie lalunie :)

img8847o.jpg

img8850e.jpg

img8846v.jpg

Opublikowano

Andrei jak hamowałeś furkę?

Masz ori program?

Pytam, bo moc mamy taką samą ale w momencie jest przepaść na Twoją korzyść :slina:

a mnie docelowo interesowałby moment właśnie na poziomie ok. 300Nm.. Oczywiście na początek bo jak się skończy rezanie tego nikt nie wie :tongue:

Opublikowano
  • Autor

siemka

to kolega z forum mi sprawdzal wiec musialbys z nim pogodac, a lekka roznica w niutach faktycznie jest

Opublikowano

:eusathink: Andr3i nie wiem jak to działa ale dziwny ten Twój wykres - kręci Ci tylko do 5700? mój wchodzi na czerwone pole i kręci do 6800...

nie rozumiem.. może ktoś źle jakieś parametry wprowadził - bo w sumie jak na te obroty to strasznie duża moc i moment :eusathink:

ale może kpower tak działa.. może się w ustawieniach coś wybiera.. nie znam się ale dziwne żeby benzyna tylko do 5700jechała :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

hm nie wiem bo sie nie znam na tym programie

z tego co pamietam to Piotrek mowil zeby do 6000 cisnal i potem odpuscil wiec moze stad tez tak na wykresie wyszlo

a kreci napewno jak twoj mozesz zobaczyc na filmiku co wyzej dalem :D

i jak sa kreski to zawsze prawie pod odcinke idzie

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

1 filmik skip to 8.05

Opublikowano
hm nie wiem bo sie nie znam na tym programie

z tego co pamietam to Piotrek mowil zeby do 6000 cisnal i potem odpuscil wiec moze stad tez tak na wykresie wyszlo

a kreci napewno jak twoj mozesz zobaczyc na filmiku co wyzej dalem :D

i jak sa kreski to zawsze prawie pod odcinke idzie

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

1 filmik skip to 8.05

widziałem :kox:

ładnie się zbiera i kręci idealnie :thumbup1:

ale co do wykresu jeśli kręciłeś tylko do 6000 to nie rozumiem czemu masz tak wysoką moc już przy 5tys obr :tongue: ale ja nie muszę rozumieć:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pobyt w polsce i doszla sciema szybek

img3289d.jpg

w tygodniu troche wolnego czasu+motywacja i wpadlo wkoncu kompletne BOSE

nie nie buczy wkoncu:decayed:

teraz pieknie gra:banan::banan::banan:

Opublikowano

To jednak te moje kable poprawiły wszystko?

Opublikowano
  • Autor
To jednak te moje kable poprawiły wszystko?

nie poszlo na tym starym bo nie chcialo mi sie podlogi podnoscic 2 raz tylko puscilem wszytskie sygnaly jak mowiles i zagralo wiec nie bylo potrzeby

Opublikowano

Aha no to też ok. A kiedy 19" wkładasz??:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

P-u-m-a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.