Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja nawet czekac nie musze juz sie nadziwic nie moge i zgadzam sie calkowicie

te ori to takie rureczki :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 15:52 ----------

RNS-E ledowy bedzie na pokladzie :banan::banan::banan:

moj obecny sie ladnie sprzedal :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 06:56 ----------

takie tam dzisiaj od kuriera :decayed:

kompletne bixy + soczewka z B8

http://img194.imageshack.us/img194/7483/img0679rt.jpg

ale rezasz :decayed:

PS dzięki paczuszkę, dotarła :wink:

to z nudów :wink:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Szału nie robią :polew::polew::polew::polew::polew:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

bixy jak kazde inne ale zawsze je chcialem miec :jerk:

Opublikowano

ładnie sie dzieje :naughty::jerk:

Opublikowano

Mala soczewka :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Mala soczewka :eusathink:

jak mala :shock3:

mala to jest na zdj na 1 stronie w zwyklych swiatlach

Opublikowano

No właśnie, moim okiem też wydawała się mała :eusathink:

Opublikowano

Fajny blaszaczek:) tez szukalem bexa:)

Opublikowano

Może mnie się wydaję tylko:wink: Relax dude:decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolejny rodzynek do srodka :kox:

IMG_9180.jpg

troszke kosmetyki i bedzie jak nowka :naughty::naughty::naughty:

zostal jeszcze tylko pasazera przod ale ciezko upolowac pojedyncza sztuke

Opublikowano

to jest od tego gościa co Ci link podesłałem?? po ile puścił kierowcy??

szukaj, szukaj tego pasażera... :wink:

Opublikowano
  • Autor

to jest od tego gościa co Ci link podesłałem?? po ile puścił kierowcy??

szukaj, szukaj tego pasażera... :wink:

38 o ile pamietam :grin:

---------- Post dopisany 28-05-2013 at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 19:13 ----------

img9182r.jpg

img9187o.jpg

img9189eb.jpg

img9195q.jpg

img9198yz.jpg

img9199ul.jpg

img9201j.jpg

a tu jeszcze po staremu :facepalm:

img9210uu.jpg

Opublikowano

Fajne te klamki z rsa

Opublikowano

to może ja Ci wyślę swój boczek co mam teraz, a Ty mi wyślesz tego speeda? Po co dwóch ma mieć nie do pary, jak może mieć tylko jeden :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to może ja Ci wyślę swój boczek co mam teraz, a Ty mi wyślesz tego speeda? Po co dwóch ma mieć nie do pary, jak może mieć tylko jeden :decayed:

hehe to podeslij mi taki z rs'a i ci dam na wymianke :grin::grin::grin:

Opublikowano
to może ja Ci wyślę swój boczek co mam teraz, a Ty mi wyślesz tego speeda? Po co dwóch ma mieć nie do pary, jak może mieć tylko jeden :decayed:

hehe to podeslij mi taki z rs'a i ci dam na wymianke :grin::grin::grin:

ja już Ci podesłałem kierowcy...

a piszę bo jakbyś się zamienił na to co mam teraz to ja miałbym już komplet, a Ty tak czy nie szukasz...

zapłacę Ci za tego speeda a swinga masz w gratisie:wink:

Opublikowano
  • Autor

dzisiejszy mod :kox::kox:

bixy z soczewkami od B8 i dzialajaca regulacja z kabiny

img9217r.jpg

stare

img9213u.jpg

img9214f.jpg

tylko pomaranczowe kierunki out

Opublikowano

co bixy tp bixy...:thumbup1:

od razu pysk lepiej wygląda...

a kierunki jakie zawitają??

Opublikowano
  • Autor

sa na pierwszej fotce- chromy

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

no z czarnym srodkiem i wieksza soczewka odrazu to lepiej z przodu wyglada

a patrzac teraz na chromowane lampy z malym oczkiem :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Graty! :decayed:

Opublikowano

No Andrzej nareszcie wrzuciłeś Bixy:wink:

Opublikowano

czekałem jak gość wystawi aukcje ponownie ale widzę że zawinąłeś wszystkie 3 sztuki , ile dopłaciłeś za dwa tylne :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.