Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zaden mod tyle syfu nie narobil jak dzisiejsze ciecie pianki i styropianu pod puche BT :facepalm:

troche wiatrem zawialo i teraz w calym samochodzie jest i pewno jeszcze dlugo bede zbieral to dziadostwo

1157531_489226894499299_1746350091_n.jpg

993677_489226824499306_1696295899_n.jpg

IMG_9622.jpg

Opublikowano

poszło pare curew, nieprawdaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor
poszło pare curew, nieprawdaż :decayed:

pare to malo powiedziane....

Opublikowano

znam ten ból, dziś żałuje że nie wleciał pod schowek :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

U mnie byl na schowku ponad 2 lata ale na forum byla pucha za 20zl wiec mowie

Wezme :whistling:

potem doszla zmieniara a ze schowka nie mam pod nia to sie ciasno zrobilo z kablami wiec powalczylem dzis:grin:

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 20:14 ----------

AUDI A4B6 LODÓWKA W SCHOWEK ORYGINALNA WERSJA UK (3547479274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podziekowania dla Jozka za info :thumbup1:

Opublikowano

dzieje sie tu cos?jaka moc sie narodzi wkoncu?:naughty:

Opublikowano

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 20:14 ----------

AUDI A4B6 LODÓWKA W SCHOWEK ORYGINALNA WERSJA UK (3547479274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podziekowania dla Jozka za info :thumbup1:

:wink::kox:

Opublikowano
  • Autor

wszystko sie okaze w niedlugim czasie ale zrobic prawko najpierw musze :decayed:

Opublikowano

Nie potrzeba prawka, żeby modzić przy aucie :naughty:

Furka gites :kox::kox::kox::kox: choruję na fornt s-line + grille S4

Planujesz dokładkę z Cupry ??

Opublikowano
  • Autor

dokladki nie bedzie

co do przodu to jest plan w trakcie realizowania spryskow ale szukam jeszcze jednego (prawego)i pompki

1234065_506331856122136_2143121134_n.jpg

a tak wyglada u mnie komplet grilli z esy

Opublikowano

a gdzie prawko??

Opublikowano
  • Autor

DVLA Office :grin::grin::grin:

Opublikowano

a co żeś wy...ał??

Opublikowano
  • Autor

w dziale kary i wykroczenia wszytsko ladnie opisane bo nie chce mi sie smarowac tego kolejny raz

Opublikowano

daj linka, poczytam :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/reszta-swiata-102/all-kary-wykroczenia-189837/

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:34 ----------

nowy miesiac zatem trzeba by cos zmodzic :naughty:

schowek z lodoweczka i ori miejsce na zmieniarke

oxyd.jpg

e9h1.jpg

no i pojawil sie tez do kompletu wiekszy zbiorniczek pod spryski

96df.jpg

w sobote bedzie jeszcze kilka brakujacych elementow do tego kompletu :kox:

a74w.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano

kubły??

Opublikowano

ale nie dasz rady wstawić przednich foteli od RS4 :P (nie to że podpuszczam)

Fajny projekt

Opublikowano

nie no na pewno nie da rady :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.