Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja bede wysylal do cwiary

trochę lipa bo swój też musisz wysłać

samochód będzie unieruchomiony co najmniej z dwa tygodnie :thumbdown:

Opublikowano

w londynie jest gościu co może wam zakoduje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja przecie i tak prawka jeszcze nie mam

narazie tylko provisional:kwasny:

egzamin w styczniu dopiero

Opublikowano
Ja przecie i tak prawka jeszcze nie mam

narazie tylko provisional:kwasny:

egzamin w styczniu dopiero

aaa to zmienia postać rzeczy :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

w londynie jest gościu co może wam zakoduje :wink:

czy mowa o niejakim

http://a4-klub.pl/members/eurochip-3260/

Opublikowano
  • Autor

w aso u mnie wolaja 90 funta ale trzeba poczekac minimum do 6 stycznia na wolny slot w serwisie :facepalm:

Opublikowano

Taka sytuacja:

IMAG2536.jpg

Opublikowano
  • Autor

dobrze wyszlo to foto :wink:

podswietlenie w nocy wyglada kozacko

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

pakiet zima na 17 z B8 z oponkami dunlop winter sport 3d

a sniegu brak i nie zanosi sie narazie zeby cos padalo:facepalm:

quattro czeka :whistling:

s4bc.jpg

fesm.jpg

ub1a.jpg

Opublikowano

Andri furacz malinka:naughty:nie chcesz sie zamienic na fotele:naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pewka zapraszam przez weekend podmienimy:naughty:

Opublikowano

kurna juz bym sie pofatygowal tam do ciebie jak bys chcial sie zamienic:decayed:

Opublikowano
  • Autor

mikolaj sie troszke spoznil ale wazne ze nie zapomnial o mnie :decayed:

fc3q.jpg

a2x1.jpg

tak wiec lustro z b7 out i wpadnie takie jak powinno byc pod male mocowanie z czujnikiem zmierzchu

ktos chetny na to z b7 moze razem z oslonka ?

Opublikowano

ile dałeś za to lustro z b6? z kompasem?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To nie jest lustro z kompasem kolego

Zwykle tylko

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 09:59 ----------

paczuszka z polski dotarla bardzo szybko z fantami

zakodowane zegary S4 -----> Cwiara :hi:

kolor FIS

aylm.jpg

dqik.jpg

kontrola cisnienia w oponach kompletna :naughty:

1x2c.jpg

l71o.jpg

3i8b.jpg

czujniki parkowania, glosniczek ----> Siemian :hi:

upjq.jpg

dodatkowo do tego:

tunel kieszen z zapalniczka ----> Mikaszi:hi:

03dp.jpg

lustro fotochrom pod czujnik zmierzchu -----> Domin79 :hi:

wkoncu koniec bledow na fisie :decayed:

3oel.jpg

bedzie co rezac :kox::kox:

:banan::banan::banan:

Opublikowano

przynajmniej nie bedzie ci sie nudzic:decayed:

Opublikowano
:kox: na bogato
Opublikowano

ja tobie tez bardzo dziekuje za pomoc :hi:, chociaz sam nie wiem jak ja znajde czas zeby ten moj caly smietnik ogarnac

jak tylko nadazy sie okazja to musimy dobrze przybrowazyc :drinks::drunk:

Opublikowano

To lubię! :kox::good:

Opublikowano

grubo albo wcale :kox:

Opublikowano
  • Autor
ja tobie tez bardzo dziekuje za pomoc :hi:, chociaz sam nie wiem jak ja znajde czas zeby ten moj caly smietnik ogarnac

jak tylko nadazy sie okazja to musimy dobrze przybrowazyc :drinks::drunk:

to chyba bedzie raczej dlugi weekend bo na pol dnia to raczej zadnemu z nas nie oplaca sie jechac:decayed:

przynajmniej nie bedzie ci sie nudzic:decayed:

nigdy mi sie nie nudzi jesli chodzi o mody :) zawsze cos do skubniecia jest:wink:

grubo albo wcale :kox:
otoz to

jutro mam nadzieje kolejna dostawa :kox:

Opublikowano

zazdorszcze tego parktronica calego no i bixow :slina::slina::slina::slina:

Andrzej pisałeś mi to nie cały rok temu i co ja mam teraz Tobie powiedzieć ? :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.