Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma inaczej Tomek

dzis podlaczylem lewy fotochrom i pikenie sie sciemnia

na prawy czekam z dostawa silniczka w wersji High co by nie rozbierac boczka 2 razy

w polsce w domu tez juz sie uzbieralo kilka elementow wiec caly czas cos sie dzieje :wink:

Opublikowano

jedrek wez mi powiedz jak podlaczales fotochrome zewnetrzny bo ja mam podlaczony wewnatrz a zewnetrznych jeszcze nie

Opublikowano
  • Autor

2 kabelki od pinu 4 i 5 od lusterka dajesz na kazda strone i do kostek w slupka A piny 19 i 9 odpowiednio i potem do kostki 10 pinowej w sterowniku drzwi piny 7 i 8

:wink:

do tego silniczki musza ci to obsluzyc bo wersje low nie maja tam pinow obsadzonych

Opublikowano

silniczki mam akurat bogate bo skladane i pod pamiec :wink:dzieki:wink:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: morda bedzie sie cieszyc
Opublikowano

moja zawsze sie cieszy:decayed:

Opublikowano

zboczeniec z tymi modami:decayed:

Opublikowano
  • Autor

efekty wczorajszego rezanka

wkoncu udalo sie dorwac silniczki HIGH na obie strony wiec pelny fotochrom ON BOARD :dancing:

oba lustra 14 pin pod pamiec

boczek kierowcy rowniez przerobiony pod panel MEMO

Opublikowano

uj z tymi lusterkami ale te carbony :jerk::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

lustra bylo trudniej dostac :decayed:

---------- Post dopisany 05-07-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 11:44 ----------

jakis wysyp silniczkow musil byc na ebayu

6SJmBjb.jpg

uisBAaB.jpg

siliniczki podmienione z wiazka memo oparcia...dzis reszta wiazki i rezanko pamieci skonczone :dancing:

---------- Post dopisany 10-07-2014 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 16:12 ----------

Pamiec fotela kierowcy oraz obu lusterek wyrezana:decayed:

Nie moge tylko rozkminic jak przypisac pamiec do kluczyka zeby po otwarciu ustawialo sie samo...

zostaly jeszcze dwie rzeczy do zrobienia i moge autko poskladac do kupy

Opublikowano

Następny Masta Elektryki :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

To auto jest godne przekładki :bag::decayed:

Opublikowano
  • Autor

auto poskladane do kupy wkoncu

nowy wyglad konsoli srodkowej,

x6er5bH.jpg

koniec tunelu z grzaniem na tyle

:kox:

2T15e3T.jpg

teraz trzeba przygotowac auto do drogi 5k km a w miedzy czasie wymiana oleju filtrow serwis klimy itp...

Opublikowano
:kox::kox: Mega!
Opublikowano

ladne wnetrze naprawde:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:kox::kox: Mega!

dzieki :wink::hi:

ladne wnetrze naprawde:kox:

dzieki :decayed::hi:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 07:57 ----------

Bedzie mala podmianka na taki z dziurkami.

Zderzak juz u lakiernika teraz tylko czekac na odbior :kox:

image.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a czy twoja b6 nie leciala dzisiaj w godzinach popoludniowych autostrada a4? bp kurde taka sama widzialem i mi sie skojarzyło :whistling:

Opublikowano

witam brata bliźniaka :decayed: te recarosy zryły mi banie :facepalm: Endrju fura koks i te carbony :jerk:

Opublikowano
  • Autor

a czy twoja b6 nie leciala dzisiaj w godzinach popoludniowych autostrada a4? bp kurde taka sama widzialem i mi sie skojarzyło :whistling:

a lecialem sobie :) czemu nie migales?

Dzieki Michal :hi:

W tym tyg ogarnac trzeba ten temat+ montaz grzanej szybki, serwis klimy

Zaciski wlasnie sie maluja wiec moze w srode heble sie ogarnie

l7ukrxp7.jpg[/url]

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

a czy twoja b6 nie leciala dzisiaj w godzinach popoludniowych autostrada a4? bp kurde taka sama widzialem i mi sie skojarzyło :whistling:

a lecialem sobie :) czemu nie migales?

Dzieki Michal :hi:

W tym tyg ogarnac trzeba ten temat+ montaz grzanej szybki, serwis klimy

Zaciski wlasnie sie maluja wiec moze w srode heble sie ogarnie

l7ukrxp7.jpg[/url]nie migalem bo jechalem masterem i po rzeciwnej stronie :wink: ale autko masz piękne z daleka rzuca sie w oczy :wink:

Opublikowano

Webasto :naughty:

Zaworek podciśnienia :grin:

Edytowane przez Mario

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.