Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki :hi:

cos tam sie lepiej odpycha :kox::kox:

obecnie poszukiwania nowego CCCO ale ciezko dorwac to co bym juz chcial miec w srodku zeby potem nie dokladac :grin:

Opublikowano

dzieki :hi:

cos tam sie lepiej odpycha :kox::kox:

obecnie poszukiwania nowego CCCO ale ciezko dorwac to co bym juz chcial miec w srodku zeby potem nie dokladac :grin:

to jest nas dwóch :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z racji iz bylo troche spokoju musialo sie cos wysypac.....

Zanik zaplonu na 2 i 4 cylindrze sprawdzilem vcds i sypalo bledami itp

Obstawialem swiece na poczatek no i wymienilem je odrazu ale lipa

Podmienielem miejscami cewki no i 2 do wymiany...

Dodatkowo uszczelka pod pokrywa zaworownzaczela przepuszczac ciut wiec tez do wymiany

Dzis auto do lakiernika: maska, przedni zderzak i tylnie drzwi......

Konrad dzieki za pomoc :hi:

Opublikowano

Z racji iz bylo troche spokoju musialo sie cos wysypac.....

Zanik zaplonu na 2 i 4 cylindrze sprawdzilem vcds i sypalo bledami itp

Obstawialem swiece na poczatek no i wymienilem je odrazu ale lipa

Podmienielem miejscami cewki no i 2 do wymiany...

Dodatkowo uszczelka pod pokrywa zaworownzaczela przepuszczac ciut wiec tez do wymiany

Dzis auto do lakiernika: maska, przedni zderzak i tylnie drzwi......

Konrad dzieki za pomoc :hi:

:thumbup1:

Edytowane przez konrad_A4

Opublikowano

Ile za lakierowanie ?

Opublikowano
  • Autor

dowiem sie dokaldnie wieczorem ale obstawiam 200 +

Opublikowano

Andreju , kolor w temacie poprawiony przez Prezesa :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ale przeciez sam mogles to zrobic oO

A tymczasem male spy foto

http://i.imgur.com/8d5eyqO.jpg

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Ale przeciez sam mogles to zrobic oO

A tymczasem male spy foto

http://i.imgur.com/8d5eyqO.jpg

Jest już tak jak u mnie :D brawo :D

Opublikowano
  • Autor

Grille bez chromu jakos mi bardziej leza ale

To kwestia gustu wiadomo ;)

Teraz morda kompletna

Opublikowano

Grille bez chromu jakos mi bardziej leza ale

To kwestia gustu wiadomo ;)

Teraz morda kompletna

Wiem wiem , ale mówię bardziej o kompletnym zdesiu s-line z pdc i pod spryski ;)

Opublikowano

Znajdź mi taki [emoji6]

Opublikowano

Znajdź mi taki [emoji6]

My już mamy takie :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

Bartek od esy nie chcesz?

Opublikowano

Ni. Tylko s-line ze spryskami i pdc. I nie żadna rzeźba, tylko genuine [emoji10]

Opublikowano

jak zwykle,robota profeska,u ciebie maniana nie przejdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak zwykle,robota profeska,u ciebie maniana nie przejdzie :decayed:

nie ma takiej opcji :decayed::decayed:

dzieki

cykniete tel bo aparat cos szwankuje

n48ebNX.jpg

Opublikowano

jak zwykle,robota profeska,u ciebie maniana nie przejdzie :decayed:

nie ma takiej opcji :decayed::decayed:

dzieki

cykniete tel bo aparat cos szwankuje

n48ebNX.jpg

miód malina :kox: :kox: :kox:

Ryju będziesz na BT ?

Opublikowano
  • Autor

Ciezko powiedziec bo mam ciut wczesniej wizyte w pl

Chcialbym ale nie wiem czy sie wyrobie, jeszcze musze przemyslec co i jak

No i napewno nie autem teraz dopiero na lato ale to juz pewnie nowym

Opublikowano

n48ebNX.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.