Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A4 avant mialo byc ale jednak padlo na A5 i nie zaluje :kox::kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja robię przyczajkę na B8 białą w avancie , może na wiosnę :kox:

I jak , sprzedałeś ?

Opublikowano
  • Autor

nie cos ty, ludzie mysla ze oddasz za darmo i tez beda narzekac :grin:

Opublikowano

U mnie ostatnio było 3 ciapatych bo zderzak kupili tylny S-Line na dwa kominy i jak zobaczyli mojego furacza to odjechać nie chcieli. Od ręki tak jak stoi 4.5K dawali.... ale co ja za to kupię :(

Opublikowano

Tak se myślę, że za 5k bym im puścił

[emoji12]

Edytowane przez barrowiec1

Opublikowano
  • Autor

Michal wyslij ich do mnie :grin:

Opublikowano

Michal wyslij ich do mnie :grin:

Tylko mi nie pisz że za 4.5K byś swojego pogonił ...

Tak se myślę, że za 5k bym im puścił

[emoji12]

Mój ma już nalatane 180K mil i te 4.5k w sumie nie jest źle , tylko co tu kupisz za taką kasę , a do B8 po lifcie trzeba by było trochę dołożyć ;)

Opublikowano

Toyote aygo [emoji12] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Opublikowano

Toyote aygo [emoji12] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

a023f78f32b6b0110e9cc90779ac6fa2.jpg

...że tak powiem [emoji12]

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Michal wyslij ich do mnie :grin:

Tylko mi nie pisz że za 4.5K byś swojego pogonił ...

Tak se myślę, że za 5k bym im puścił

[emoji12]

Mój ma już nalatane 180K mil i te 4.5k w sumie nie jest źle , tylko co tu kupisz za taką kasę , a do B8 po lifcie trzeba by było trochę dołożyć ;)

nie ma takiej opcji :wink:

po dlugich walkach jednak udalo sie wywalczyc wymiane szybki na grzana, wczorja moglaj uz byc wymiana ale auto bylo w posiadaniu mojej pani wiec nastepny czwartek wizyta zaklepana. ogolnie ta szyba nie wychodzila na rynek brytyjksi mowia w aso wiec okres oczekiwania byl jakies 2 tyg. cena nowki z aso 697 funtow :grin:

Opublikowano

To brałeś z ubezpieczenia? Czy tylko się dowiadywaleś w ASO?

I zrób zdjęcie, gdzie moduł umieściłeś...

Opublikowano
  • Autor

z ubezpieczenia


ale najpierw dzwonilem do autoglass zeby zaklepac wizyte bo myslalem ze da sie naprawic a gosciu kumaty byl i widzi ze szyba inna no i mu wytlumaczylem potem rozmowa z ubezp i oni dzwonili tez do nich i wtedy zamowili

Opublikowano

Czyli kumaty gościu musiał potwierdzić, że miałeś starą grzaną? Bo jak gadałem z nimi, to oni te stare szyby na skip...

Opublikowano
  • Autor

tak ale musialem mu kable pokazac wychodzace z szyby bo napoczatku nie dowierzal tyle ze kolor mu nie pasowal ze zwykla wiec wiedzial ze cos lepiej jest

Opublikowano

tak ale musialem mu kable pokazac wychodzace z szyby bo napoczatku nie dowierzal tyle ze kolor mu nie pasowal ze zwykla wiec wiedzial ze cos lepiej jest

Dobre wałki klepiesz w UK :D w PL by to nie przeszło :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

W uk by nie przeszla polowa aut z polski bez katow itp
No i nowka sztuka szybka grzana zawitala na pokladzie
qld1owg.jpg

na sprzedaz :wink:

cena 30 tys zl

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Gdyby nie ta kierownica po prawej stronie :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Szybka działa?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprzedany :(

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po pol roku u innego wlasciciela auto wrocilo do mnie...

jest troche pracy 

doczyscic srodek i lakier to podstawa

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.