Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szalu sie nie spodziewalem, ale w ciemnym kolorze bedzie duzo lepiej + duzy zolty zacisk :kox:

Niestety znalezienie ladnej 18" z ET35 to masakra :wallbash: Same MAMy :thumbdown:

Co ciekawe AVUS w 17" ma ET38, mogli zrobic chociaz te 40 w 18", a nie 45 kurfa.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szalu sie nie spodziewalem, ale w ciemnym kolorze bedzie duzo lepiej + duzy zolty zacisk :kox:

Niestety znalezienie ladnej 18" z ET35 to masakra :wallbash: Same MAMy :thumbdown:

Co ciekawe AVUS w 17" ma ET38, mogli zrobic chociaz te 40 w 18", a nie 45 kurfa.

Fly one maja et38 ale szerokosc 7cali :cool1:

Opublikowano
  • Autor

AVUS III 17" ma 7" ? Oj... watpie. Raczej 7,5". Zwykla felga s-line 17" w B6 ma 7,5".

Opublikowano

AVUS III 17" ma 7" ? Oj... watpie. Raczej 7,5". Zwykla felga s-line 17" w B6 ma 7,5".

no tu z fotki wyczytalem :wink4: , ale moze pozniej ladowali inna szerokosc :mysli:

http://motoallegro.pl/s4-avus-iii-orginal-225-45-r17-audi-vw-skoda-i1279207272.html

Opublikowano
  • Autor

fucktycznie

Opublikowano

Pierwsze w Polsce B6 2.7 z kierą multi od B7 ze skórką Lambo :decayed:

dsc02954g.jpg

dsc02950j.jpg

dsc02946uh.jpg

Opublikowano
  • Autor

:drool:

Opublikowano

:drool:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Skórka może i fajna jeśli się komuś podoba, ale samo koło kiery strasznie cienkie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Skórka może i fajna jeśli się komuś podoba, ale samo koło kiery strasznie cienkie :thumbdown:

Przeciez to zwykla kiera z B7 :tongue4:

Gdyby nie bylo multi, to bysmy pogrubili nakladajac nowa skore na stara.

Opublikowano

Skórka może i fajna jeśli się komuś podoba, ale samo koło kiery strasznie cienkie :thumbdown:

Nie wiem co wy macie z tą grubością kierownicy :mysli:

Grube kiery są batoniaste i paskudne..ta Michaowa jest w sam raz :)

Opublikowano

Skórka może i fajna jeśli się komuś podoba, ale samo koło kiery strasznie cienkie :thumbdown:

Przeciez to zwykla kiera z B7 :tongue4:

No wiem, wiem, że zwykła od B7. Popatrz na te, są grubsze, lepiej wyprofilowane w górnej części i lepiej leżą w dłoniach:

http://allegro.pl/audi-a6-a8-s6-s8-rs-sline-s-line-kierownica-airbag-i1296967263.html

http://allegro.pl/kierownica-rs6-s6-s-line-tt-tts-s4-rs4-a3-a4-a6-a8-i1289094426.html

Opublikowano
  • Autor

Wiem, chcialem nawet tak zrobic ze swoja... ale to grubsza sprawa.

Btw - za taka kase to juz wolalbym kiere TT.

Opublikowano

Wiem, chcialem nawet tak zrobic ze swoja... ale to grubsza sprawa.

Btw - za taka kase to juz wolalbym kiere TT.

No cena spora, dlatego wiszą na allegro już dość długo. Takie używki rzadko się pokazują niestety, ale taką nową bez aira może by taniej wyrwać.

Opublikowano
  • Autor

aha - kiera juz u mnie - wyglada bardzo fajnie, jestem w 100% zadowolony :)

tylko teraz galka s-line mi nie pasuje do tej skorki :disgust:

Opublikowano

a czemu cała takav perforowana ??

Opublikowano
  • Autor

taka chcialem :wink4:

Opublikowano

aha - kiera juz u mnie - wyglada bardzo fajnie, jestem w 100% zadowolony :)

tylko teraz galka s-line mi nie pasuje do tej skorki :disgust:

poka fotę w aucie :)

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie zalozylem, pozniej wyjde z biura na pare minut :tongue4:

Opublikowano

aha to jak chciałeś to ok :D

foty dawaj :) klucze masz ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.