Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi od RS6 zmieniaja wlasciciela niebawem :naughty:

Już się nie mogę doczekać :naughty:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No... dzis doszedl kolejny "wymuszony" mod.

Nowa turbinka :confused4:

Opublikowano

No... dzis doszedl kolejny "wymuszony" mod.

Nowa turbinka :confused4:

a co zesrala sie ... ?

z drugiej strony przed softem jak znalazl ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

U Rogala ja wyciegneli, bo po ostatnich logach [przemik - thx :naughty: ] widac bylo, ze wariuje i jest spore OB.

Wirnik wydechowy sie zaczal sypac i uszkodzil kierownice.

Fakt - lepiej przed softem niz po... z fajerwerkami :decayed:

Opublikowano

U Rogala ja wyciegneli, bo po ostatnich logach [przemik - thx :naughty: ] widac bylo, ze wariuje i jest spore OB.

Wirnik wydechowy sie zaczal sypac i uszkodzil kierownice.

Fakt - lepiej przed softem niz po... z fajerwerkami :decayed:

no to rzeczywiscie w pore ...

Opublikowano

Fakt - lepiej przed softem niz po... z fajerwerkami :decayed:

a spodziewasz się jakichś? :mysli::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis auto jedzie do Rogala na soft. Za pare dni postaram sie ruszyc na hamownie i wkleje wykres... Ciekawe na co pozwoli pompa :mysli:

Troche odsniezalem w weekend :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=AcoUYByFW5w

Mody caly czas posuwaja sie do przodu... jak juz cos bedzie wyrezany to powrzucam foty :wink4:

Opublikowano

już bangla :gwizdanie: fajnie, fajnie :good: czekam na black edition na jasnym aucie :przebiegly: będą czarne OOOO na tyle? :naughty:

Opublikowano

banga, bangla :wink4:

fajnie.

daj znać jakie odczucia po sofcie

Robisz wykres przed?

Opublikowano
  • Autor

No mialem, ale Rogal mnie zaskoczyl dzisiejszym terminem...

Opublikowano

czyli będzie bez wykresu przed?

Opublikowano
  • Autor

Tak.

Ty tez nie hamowales cwaniaczku, to sie nie czepiaj :evil:

Opublikowano

Tak.

Ty tez nie hamowales cwaniaczku, to sie nie czepiaj :evil:

Właśnie :naughty:

Podobno w ogóle nie hamowałeś i te 200+ to jakaś sciema :decayed:

Opublikowano

"2XX" jak juz :tongue4:

Opublikowano

Tak.

Ty tez nie hamowales cwaniaczku, to sie nie czepiaj :evil:

ehhh , typowo warszawskie myślenie... szkoda słów...

nie szukaj zczepki lub docinki tam gdzie jej nie ma...[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 16:34_________________________________________________

Tak.

Ty tez nie hamowales cwaniaczku, to sie nie czepiaj :evil:

Właśnie :naughty:

Podobno w ogóle nie hamowałeś i te 200+ to jakaś sciema :decayed:

Przed nie , po tak więc żyj nadal w nieświadomości

a reszta j.w.

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu, w moim poscie nie bylo zadnej zaczepki. Nie rozwijajcie mi w temacie kolejnej chorej i nudnej wymiany zdan.

Tas2die4, mam nadzieje, ze wyjdzie ponad 200PS, ale wszystko zalezy na ile pozwoli pompa... bo ja mam AKE z konca produkcji, gdzie czesto trafialy sie bardzo male "rezerwy" :confused4:

Opublikowano

Michał , odpowiadając na Twoje pw:

Chodziło mi o to że ja sam żałuję że nie zrobiłem hamowni przed bo w sumie to nie wiem czy była wyższa seria bo wtedy okazałoby się że program nie jest taki dobry

lub

nie było serii i wtedy wiadomo że soft jest bdb.Tyle.

Opublikowano
  • Autor

Ja tez zaluje, bo wybieralem sie, ale Rogal dzis mnie zaskoczyl propozycja przyjechania po pracy... wiec sie skusilem.

Auto jest wyraznie mocniejsze, ciagnie ladnie, ale watpie czy peklo 200PS...

Tak czy siak - jest na plus, bo jezdzi sie bardzo przyjemnie i mi to wystarczy :)

Opublikowano

gratulacje :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro umowie sie na hamowanie, wiec moze jeszcze w tym tyg. wklej wykresik.

Niestety trafilem T, ktora znowu przeladowuje :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.