Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie zawieszenie sportowe poleci ktoś do A4 b5 AVANT


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie jakie zawieszenie sportowe poleciłby ktoś do a4 b5 w avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sportowe kity jeszcze twardsze :gwizdanie: Napisz ile funduszy chcesz przeznaczyć na zawias...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwinty torowe - są twarde, ale oprócz tego jest masa innych zestawów, nawet z regulacja twardości, na nasze drogi polecam KONI , nie koniecznie gwintowane, ale np. przy gwincie jeżeli wozimy dużo z tyłu możemy sobie do woli regulować wysokość auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kilku autach mialem gwinta i zawsze bylo twardo, natomiast AGX z eibachem najlepiej sie spisywal-komfort i dobre wlasciwosci jezdne. tylko, ze do audi chyba nie ma agx'ow, wiec chyba najlepiej amor z s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gwint u siebie i nie jest twardo, ale to zestaw KONI, zgadza się że w większości przypadków zawieszenie gwintowane dostępne w sprzedaży nie sprawdzają się na naszych dziurach a niech do tego jeszcze będzie felga >= 17 cali to wychodzi taczka :)

Zgadzam się co do sprężyn eibach'a dużo osób chwali jak kolega wyżej pisał, do tego można by pokusić się o amorki Bilsteina ale niestety cena takiego zestawu nie będzie mała, a ładowanie samych sprężyn do seryjnych amorków to zło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowe kity są dosyć, drogie, jeżeli zależy Ci na glebie i dobrej trakcji polecam gwint, najczęściej te z niższej półki cenowej są dosyć komfortowe, a jedyne co nam dają to płynną regulacje wysokości.

Ile chcesz przeznaczyć na to zawieszenie, może coś dobierzemy.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jakie zawieszenie sportowe poleciłby ktoś do a4 b5 w avancie

kolego począwszy od zawieszen fabrycznych 1be, spreżyn sportowych za 300 zeta po kity i zawieszenia gwintowane nawet za ponad 5000 zł czy air ride mozesz założyc

musisz sprecyzowac za jaką kwote, jakie obnizenie cie intaresuje i jaka twardośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...