Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to ja raczej nie mam filtra, jestem troche niedoinformowany w tych sprawach... A z dnia na dzien mozna sie czegos dowiedziec.

no wiesz corolla corolli nie rowna tak jak mondeo , kiedys tez u mnie byla w domu corolla tyle ze miala prawie 200 KM :wink4: , mondeo tez znajdziesz ktore juz jezdzi np: ST220 :wink4: ( zreszta bardzo ladne i fajne auto )

nie no to juz sa skrajnosci :P moja corolla miala ok 97 benzynka a mondeo ok 130, a to ST220 owszem, bardzo ladne auto :)

Opublikowano

kuknj pod mache i oslone jak z tylu nie mazs baniaka za silnikiem po prawej stronie (pod plynem hamulcowym) nie ma tez dpfa i ciesz sie z tego bo to nic dobrego :))

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie z tego co czytalem to widzialem ze nie raz spedzalo sen z oczy wlascicielom takich aut :P

Opublikowano

oj dlugo trzeba by przeklinac -- zwlaszcza te pierwsze modele z dpf sa wybitnie dopracowane :))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

255/35/19 to raczej rozmiar z A6 ( tak mi się przynajmniej wydaje )

Opublikowano

255/35/19 to raczej rozmiar z A6 ( tak mi się przynajmniej wydaje )

beda tylko ze 11mm na zewnatrz sie rand opony przemiesci fura bezdie szersza bo ma et 35 a normlanie sa 46

Opublikowano

a co z rozmiarem 255/35 ? bo przeca bedą przekłamania licznika i koło będzie większe niż producent podaje

Opublikowano

a co z rozmiarem 255/35 ? bo przeca bedą przekłamania licznika i koło będzie większe niż producent podaje

jak masz wsztykie takie same nie ma to wiekszego znaczenia

producent dopuszcza przeklamania do 5% wiec tego tez nie przeskoczysz

Opublikowano

255/35 to baloooon nawet na 9calowej feldze.

Kolo bedzie slabo wygladac...moim zdaniem :wink4:

Opublikowano

255/35 to baloooon nawet na 9calowej feldze.

Kolo bedzie slabo wygladac...moim zdaniem :wink4:

i moze miec problem ze skretem

Opublikowano

mój ojciec ma 255/35 w A6...

Opublikowano
  • Autor
:shocked: ludzie jakie 19" ? :naughty: na moich terenach 19 " poszlyby w niepamiec po 2 dniach jazdy :> no ale nie wszedzie sa takie piekne drogi jak w Wałbrzychu :naughty: wydaje mi sie ze takie 18 " z takim kapciem 245 albo 235 na profilu 40 by bylo najbardziej optymalnie :) ale to tylko moje zdanie...
Opublikowano

245 to balon, 225 zakładaj jeśli już

Opublikowano
  • Autor

ja przykladowo mam w 17 " z profilem 45 i 235 szerokosc i w ogole to te opony co mam to sa jakies lipne bo felgi mi troche wystaja, a nawet sporo...

Opublikowano

chodzi Ci o felgi czy ogólnie o koła? bo jak o felgi to masz za szeroką, a jak ogólnie to sprawa ET ;)

Opublikowano

ja przykladowo mam w 17 " z profilem 45 i 235 szerokosc i w ogole to te opony co mam to sa jakies lipne bo felgi mi troche wystaja, a nawet sporo...

wystaja bo nie masz MFL - mit Felgenschutz - z ochrona randu felgi kuknij sobie dunlop sport maxx oder sport maxx tt bedziesz wiedzial o czym mowie

a moze masz zly ET dla Twojego auta albo felge za szeroka do gumy i bedzie trapez

Opublikowano
  • Autor

te wymiary co podalem to opony oczywscie... jak kupilem auto jeszcze przed odebraniem go ten autoryzowany serwis audi zbadal cale auto i zobaczyli ze opony z przodu sa juz troche zużyte wymienili na nowe ale zeby byl trapez to nie, po prostu chyba nie ma chronienia rantu w nich... trzeba sie przetarabanic na nich do zimy a na nastepny sezon mysle juz jakies konkretne ORI felgi z wzroru RS z dobrymi oponkami :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:17_________________________________________________aha i takie pytanko do Was, mam problem z lewa lampa przednia mianowicie swiatlo drogowe poprsotu jakby nie dostaje napiecia zeby je zalaczyc, chcialem ja sciagnac i przeczyscic styki ale wykrecilem te 2 srobki z gory i ona gdzies jeszcze trzyma, czytalem na forum ze trzeba sciagnac zderzak. Nie ma innej mozliwosci?

Opublikowano

te wymiary co podalem to opony oczywscie... jak kupilem auto jeszcze przed odebraniem go ten autoryzowany serwis audi zbadal cale auto i zobaczyli ze opony z przodu sa juz troche zużyte wymienili na nowe ale zeby byl trapez to nie, po prostu chyba nie ma chronienia rantu w nich... trzeba sie przetarabanic na nich do zimy a na nastepny sezon mysle juz jakies konkretne ORI felgi z wzroru RS z dobrymi oponkami :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:17_________________________________________________aha i takie pytanko do Was, mam problem z lewa lampa przednia mianowicie swiatlo drogowe poprsotu jakby nie dostaje napiecia zeby je zalaczyc, chcialem ja sciagnac i przeczyscic styki ale wykrecilem te 2 srobki z gory i ona gdzies jeszcze trzyma, czytalem na forum ze trzeba sciagnac zderzak. Nie ma innej mozliwosci?

masz xenony? czy zwykle srubki sa 3 (kolo grilla, u gory na pasie i przez otwor w blotniku nad kierunkowskazem taki okragly otwor) ale bez zdjecia zderzaka lampy nie wyciagniesz

Opublikowano
  • Autor

tak xenony mam... aj to czyli jutro czeka mnie zabawa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.