Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM


kozaki12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rób żadnej konserwacji i napraw. To jest kontrolka od ustawienia xenonów. Psiadam europejską wersje auta a mieszkam w Angli w serwisie poprosiłem o opuszczenie świateł, po tym zaczła palić się ta kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kontrolka oznacza dokładnie niesprawność regulacji zasięgu świateł (samopoziomowanie). Oczywiście można nic z tym nie robić, ale światła będą świeciły bliżej niż powinny. Ja bym to sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jednak wlasnie mozna zajrzec, zawsze to lepiej zeby bylo tak jak powinno byc

Jestem tego samego zdania.:) Nie lubię jak coś świeci na FISie, bo nie widzę nazwy radia, którego słucham.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz Trezor, chlopaki z Dynosoftu dobrze sie spisali przy Twoim aucie prawda? Chcialbym w czerwcu jakos sie do nich wybrac...

Ja jestem zadowolony z ich roboty. Auto wyraźnie nabrało wigoru (choć nie powiem, bez wirusa też nieźle jeździło). A dodatkowo kręci się wyżej bez utraty mocy, czego brakowało mi przed wizytą w DynoSofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w Tychach u Aliego w Dynosof'cie i jestem bardzo zadowolony... Nie te auto :przebiegly::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile wam powykrecali auta? Wzrost sredniego spalania ropy? Odlaczaliscie filtry czasteczek stalych?

Wszystko napisałem już w swoim wątku, ale odpowiadając na szybko:

1. 270KM

2. Chyba nie.

3. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile wam powykrecali auta? Wzrost sredniego spalania ropy? Odlaczaliscie filtry czasteczek stalych?

Nie chciałem wysickać 7 potów z silnika i prosiłem o program na poziomie 270 PS.

Wyszło 275PS i 530Nm. Ale pewnie za jakiś czas pojade na korekte... :gwizdanie:

Spalanie się nie zmieniło :naughty:

Filtra nie miałem :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tychach mieszkam a pierwsze słyszę... puście jakieś namiary tak na przyszłość... jakby mi brakło szmocy :)

choć dalej się zastanawiam po co w tym aucie I bieg :) chyba żeby ciężarówkę pociągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego filtra bede jeszcze myslal... Popytam, poczytam, zdecyduje :)

W 3.0TDI DPF był już od 2004?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez 1 bieg to tak mna zarzucilo ze nie wiedzialem jak 2 wbic :D hehe ale to jest jak sie wczesniej nie mialo stycznosci z takimi mocami

dlatego proponowal bym ostroznie bo mozna sobie , a co gorsza komus nichcacy kuku zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego proponowal bym ostroznie bo mozna sobie , a co gorsza komus nichcacy kuku zrobic

Wiadomo nie ma zartow ale to akurat jak z kazdym autem, ale czasem trzeba kogos wyprzedzic i dobrze jak jest zapas mocy. Teraz doslownie muskam pedal gazu, boli troche po kieszeni tym bardziej ze wczesniej jezdzilem corolla 00' i mondeo 02' , ale cos za cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem corolla 00' i mondeo 02'

no wiesz corolla corolli nie rowna tak jak mondeo , kiedys tez u mnie byla w domu corolla tyle ze miala prawie 200 KM :wink4: , mondeo tez znajdziesz ktore juz jezdzi np: ST220 :wink4: ( zreszta bardzo ladne i fajne auto )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...