Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM


kozaki12

Rekomendowane odpowiedzi

tak xenony mam... aj to czyli jutro czeka mnie zabawa :naughty:

to kolego mogla pasc przetwornica --podejrzewam-- i mozesz czyscic do woli :)))

fis wywala blad zarowki czy 0 komunikatow?

-- jesli blad zarowki to po wymianie na nowa po zamknieciu auta na 30 min powinna preztwornica sie zalczyc

jesli przetwornica to trzeba nowa bo nie wiem czy to ktos naprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek, zacne mody w planach :good: 18" są spox nic się nie bój :> tak jak pisze OLO najpierw program bo aż żal :gwizdanie:

ktoś przez 5 lat zrobił dieslem 85k :shocked:

świetny kolor :good:

jak już będziesz zmieniał felgi to jednak na 18" bo 17" zobie zostawisz na zimę :wink4:

KmK ja np swoją niunią robię 15-20tkm rocznie max :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek, zacne mody w planach :good: 18" są spox nic się nie bój :> tak jak pisze OLO najpierw program bo aż żal :gwizdanie:

ktoś przez 5 lat zrobił dieslem 85k :shocked:

świetny kolor :good:

jak już będziesz zmieniał felgi to jednak na 18" bo 17" zobie zostawisz na zimę :wink4:

KmK ja np swoją niunią robię 15-20tkm rocznie max :cool1:

hmm ale po niemczech i po autostradach --- ciezko sie jest do 15 tys ograniczyc a nikt nie kupuje takiego auta zeby stalo w garazu :))

ale moze mu sie udalo choc 130tys wydaje mi sie bardziej prawdopodobne :=))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak xenony mam... aj to czyli jutro czeka mnie zabawa :naughty:

to kolego mogla pasc przetwornica --podejrzewam-- i mozesz czyscic do woli :)))

fis wywala blad zarowki czy 0 komunikatow?

-- jesli blad zarowki to po wymianie na nowa po zamknieciu auta na 30 min powinna preztwornica sie zalczyc

jesli przetwornica to trzeba nowa bo nie wiem czy to ktos naprawia

ale jak przetwornica? jesli to jest tak ze przykladowo jade autem to auto jest podatne na wibracje i wstrzasy i wtedy zapalam drogowe i czasem sie zalaczy pozniej sie wylaczy i zaraz znow zalaczy i moze swiecic i zaraz znow sie rozlaczyc tak dzieje sie caly czas na zalaczonych swiatlach drogowych i nie ma na to reguly... i jeszcze dzis mi sie nie udalo rozebrac, w ogole do tego nie podchodzilem bo czas sie na to nie znalazł...

Ładny kolorek, zacne mody w planach :good: 18" są spox nic się nie bój :> tak jak pisze OLO najpierw program bo aż żal :gwizdanie:

ktoś przez 5 lat zrobił dieslem 85k :shocked:

świetny kolor :good:

jak już będziesz zmieniał felgi to jednak na 18" bo 17" zobie zostawisz na zimę :wink4:

KmK ja np swoją niunią robię 15-20tkm rocznie max :cool1:

hmm ale po niemczech i po autostradach --- ciezko sie jest do 15 tys ograniczyc a nikt nie kupuje takiego auta zeby stalo w garazu :))

ale moze mu sie udalo choc 130tys wydaje mi sie bardziej prawdopodobne :=))

chwilunia przebieg jak najbardziej rzeczywisty nie wime czy to juz pisalem ale auto nie jezdzilo nawet calych 3 lat bo pozniej zostalo wziete na cos innego na jakas wymiane na nowe auto czyli jakby nie patrzec to stalo przez 2 lata i nikt nim nie jezdzil :)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:57_________________________________________________a co do modow to dluuuuuuugi czas z tym mi zejdzie bo to sa mega koszty jak dla mnie :P na auto samo tyle poszlo i trzeba teraz wegetowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak xenony mam... aj to czyli jutro czeka mnie zabawa :naughty:

to kolego mogla pasc przetwornica --podejrzewam-- i mozesz czyscic do woli :)))

fis wywala blad zarowki czy 0 komunikatow?

-- jesli blad zarowki to po wymianie na nowa po zamknieciu auta na 30 min powinna preztwornica sie zalczyc

jesli przetwornica to trzeba nowa bo nie wiem czy to ktos naprawia

ale jak przetwornica? jesli to jest tak ze przykladowo jade autem to auto jest podatne na wibracje i wstrzasy i wtedy zapalam drogowe i czasem sie zalaczy pozniej sie wylaczy i zaraz znow zalaczy i moze swiecic i zaraz znow sie rozlaczyc tak dzieje sie caly czas na zalaczonych swiatlach drogowych i nie ma na to reguly... i jeszcze dzis mi sie nie udalo rozebrac, w ogole do tego nie podchodzilem bo czas sie na to nie znalazł...

wiec jes tak przetwornica podaje napiecie na wzbudzacz zarnika czyli taki kwadratowy obudowany w blache element na zarniku do ktorego podpiete sa kable a te kable siedza tak jebitnie mocno ze nie ma szans na jakies drgania czy cokolwiek! (i jesli masz wylaczanie lub mogotanie swiatla xenona to moze byc caly element zarnika)

wiec to nie beda kable tylko albo pada wzbudzacz zarnika albo pada przetwornica u mnie padl wzbudzacz czyli w tym przypadku caly zarnik do wymiany bo d1s jest nierozlaczne podobno sa przekladki z d2s -- ale ja takich nie widzialem

kup nowy zarnik albo zalatw od kogos dobry i go wymien i jesli to wzbudzacz to przestanie migac i po problemie

jesli dalej bedzie sie wylaczala to bedzie przetwornica i musisz lampy wyciagac aby ja wymontowac - wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przeslona od xenonu cos z nia nie tak, bylem u mechanika audi podlaczyl kompa on nic nie pokazal to powiedzial ze nic nie moze z tym zrobic zeby pojechac z tym na serwis.... bez przesady ;/ bede mial czas to w koncu sciagne ten zderzak i zajrze do lampy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przeslona od xenonu cos z nia nie tak, bylem u mechanika audi podlaczyl kompa on nic nie pokazal to powiedzial ze nic nie moze z tym zrobic zeby pojechac z tym na serwis.... bez przesady ;/ bede mial czas to w koncu sciagne ten zderzak i zajrze do lampy:)

to mechanik ma tyle wiadomosci o xenonxach jak slon o gwiazdach sorry ale przeslona dziala bezprzerywowo i dotyczy dlugich czyli bys mial raz dlugie raz krotkie ale nie ze by migal ci xenon -- zarnik albo przetwornica! tylko te mozliwosci biore pod uwage!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten problem który opisujesz to padnięta przetwornica. Jak zapalasz światła to xenon się zapala a pod wibracjami lubi zgasnąć. W tych żarówkach przetwornice masz razem z żarówką więc musisz poprostu ją wymienic i będzie wszystko OK. Szukaj xenonu i nie daj sobie wcisnąc pseudo ori z allegro z 100zł.

A co do przebiegu. 130 tyś na takie auto to mało, chociaż moje tez tyle ma, ale ja kupiłem auto dwuletnie z przebiegiem 80tyś. Ale mneijmy nadzije że trafiłsię rodynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do migających xenonów. U mnie obydwie lampy migały nawet raz całkiem zgasły, podjechałem na serwis komputer nic nie wykazał, posprawdzali wszystkie wtyczki powinno wszystko działać ale lampy dalej migały. Dobrze że samochód mam na gwarancji więc wymienili przetwornice i xsenony, do tej pory wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...