Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam jakiś tani wydech końcowy ale wkurza mnie bo trochę popierduje jak stary polonez na wolnych obrotach...

Rzuca się w oczy bo gwintu mi się nie zdążyłem podnieść na zimę

Pany czym najlepiej i najtaniej zadrzeć lakier z felg bo użyłem jakiegoś spreja który wystarczył mi na pierwszą warstwę lakieru a podkładu nawet nie ruszył?

dodam że pod podkładem są jeszcze dwie warstwy lakieru i znów dwie warstwy podkładu... :/

trochę się załamałem i zastanawiam się czy nie zmatowić i rzucić w kolor...

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 19:19 ----------

1246105.jpeg1246106.jpeg

Kox, dziffki i lasery :decayed: a wzrok przechodniów bezcenny jak jadę :polew:

Opublikowano

za***iste! Siedzi jakbys air mial hehe

Opublikowano

kosa, widzę ze czerwień w modzie i nie na darmo u mnie zagościła również :D reakcja ludzi

19224_22_500_Co-Ja-Pacze.jpg

Opublikowano

wypasss...:good:...ale ja już do domku bym nie dojechał :facepalm:

Opublikowano

dawaj dach na czerwono :evil: jest kosa...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ja nawet na zimę nie podnosiłem gwintu a na 16' jeszcze niżej leżała :decayed:

Narazie tylko felgi a jak ogarnę blacharkę to dłubne we wnętrzu coś na czerwono :kox:

jak posmalcuje to jeszcze ustrzelę jakieś foto :wink:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

1265395.jpeg

1265391.jpeg

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

i finalnie na szybko bo pogoda nie sprzyja... tyle że dalej bez listwy :facepalm:

1265392.jpeg

Opublikowano

jest git :kox:

Opublikowano

1265395.jpeg

mada faka mada faka amerycko :kox:
Opublikowano

ale oczojeb:decayed:

Opublikowano

naprawdę za***iście się prezentuje:kox:

lampy liftowe na tył i wszystko:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś te lampy mi nie przeszkadzają zbytnio :decayed: może folią okleje na czerwono żeby policja się nie czepiała że z przodu ameryka a z tyłu żółte kierunki :grin:

We wnętrzu wpadły kubełki te które ktoś kiedyś wklejał w batalionie za 150 zł i czerwone dekory od maxa :decayed:

Jutro walcze z gwintem :whistling: mam nadzieje że uda mi się go ruszyć :naughty:

Opublikowano

na tył proponuję Ledy ode mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakby były ciemne to co innego ale póki co to wolę zainwestować w blacharkę bo jest tragiczna :facepalm: albo w silnik :decayed:

Opublikowano

autko kozak, zajebyście ta fela wygląda :naughty:

powodzonenia w dalszej zabawie, a motorek może i słaby ale do lansu idealny :evil:

Opublikowano

kolejne doinwestowane 1.6:wink:

Opublikowano

klasa jest do battalionu go !!!!!!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z serią do batalionu? :facepalm: Musze znaleźć trochę czasu i wtedy się podzieje bo póki co nawet gwintem nie mogę pokręcić bo nakrętki z tyłu już mi trą po oponie a z przodu nie ma jak wypchnąć błotników bo szpachla odlatuje :wallbash: Pierdziele i na majówkę jadę tak jak stoi... może smarowidłem jakim przelece jak znajdę czas i pogodę...:decayed:

zaciski, klocki, tarcze, łożyska i tuleje na tył jeżdżą w bagażniku już prawie miesiąc i nie ma kiedy tego wymienić :doh: o wahaczach nie wspomne:facepalm:

Opublikowano

To jest naprawdę mila seria. Serio:D

Sent from HTC Sensation

Opublikowano
mada faka mada faka amerycko :kox:

MEGA focia :decayed::kox: do kalendarza dawaj :kox::kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z czym do ludzi jak nie spełnia już pierwszego punktu regulaminu :grin: Może kiedyś jak zbiorę się z kumplem na sesję konkretnym sprzętem :decayed:

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:50 ----------

No i wpadła sesja profi sprzętem :decayed: Mała zapowiedź :wink: :

1280828.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.