Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7


konus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiś tani wydech końcowy ale wkurza mnie bo trochę popierduje jak stary polonez na wolnych obrotach...

Rzuca się w oczy bo gwintu mi się nie zdążyłem podnieść na zimę

Pany czym najlepiej i najtaniej zadrzeć lakier z felg bo użyłem jakiegoś spreja który wystarczył mi na pierwszą warstwę lakieru a podkładu nawet nie ruszył?

dodam że pod podkładem są jeszcze dwie warstwy lakieru i znów dwie warstwy podkładu... :/

trochę się załamałem i zastanawiam się czy nie zmatowić i rzucić w kolor...

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 19:19 ----------

1246105.jpeg1246106.jpeg

Kox, dziffki i lasery :decayed: a wzrok przechodniów bezcenny jak jadę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosa, widzę ze czerwień w modzie i nie na darmo u mnie zagościła również :D reakcja ludzi

19224_22_500_Co-Ja-Pacze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet na zimę nie podnosiłem gwintu a na 16' jeszcze niżej leżała :decayed:

Narazie tylko felgi a jak ogarnę blacharkę to dłubne we wnętrzu coś na czerwono :kox:

jak posmalcuje to jeszcze ustrzelę jakieś foto :wink:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

1265395.jpeg

1265391.jpeg

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

i finalnie na szybko bo pogoda nie sprzyja... tyle że dalej bez listwy :facepalm:

1265392.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te lampy mi nie przeszkadzają zbytnio :decayed: może folią okleje na czerwono żeby policja się nie czepiała że z przodu ameryka a z tyłu żółte kierunki :grin:

We wnętrzu wpadły kubełki te które ktoś kiedyś wklejał w batalionie za 150 zł i czerwone dekory od maxa :decayed:

Jutro walcze z gwintem :whistling: mam nadzieje że uda mi się go ruszyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby były ciemne to co innego ale póki co to wolę zainwestować w blacharkę bo jest tragiczna :facepalm: albo w silnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko kozak, zajebyście ta fela wygląda :naughty:

powodzonenia w dalszej zabawie, a motorek może i słaby ale do lansu idealny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serią do batalionu? :facepalm: Musze znaleźć trochę czasu i wtedy się podzieje bo póki co nawet gwintem nie mogę pokręcić bo nakrętki z tyłu już mi trą po oponie a z przodu nie ma jak wypchnąć błotników bo szpachla odlatuje :wallbash: Pierdziele i na majówkę jadę tak jak stoi... może smarowidłem jakim przelece jak znajdę czas i pogodę...:decayed:

zaciski, klocki, tarcze, łożyska i tuleje na tył jeżdżą w bagażniku już prawie miesiąc i nie ma kiedy tego wymienić :doh: o wahaczach nie wspomne:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym do ludzi jak nie spełnia już pierwszego punktu regulaminu :grin: Może kiedyś jak zbiorę się z kumplem na sesję konkretnym sprzętem :decayed:

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:50 ----------

No i wpadła sesja profi sprzętem :decayed: Mała zapowiedź :wink: :

1280828.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...