Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] "Remont"alternatora-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

postanowilem wyremontowac alternator w swoim audi i natrafilem odrazu na problem a mianowicie

chce zadac pytanie,-czy musze rozbierac przod samochodu aby wyciagnac alternator?

jedna ze srob ta gorna wychodzi latwo ale ta dolna nie chce wyjsc gdyz

dostawia do kola od wisco.

co mi radzicie dobrzy koledzy?

Opublikowano

witam.

postanowilem wyremontowac alternator w swoim audi i natrafilem odrazu na problem a mianowicie

chce zadac pytanie,-czy musze rozbierac przod samochodu aby wyciagnac alternator?

jedna ze srob ta gorna wychodzi latwo ale ta dolna nie chce wyjsc gdyz

dostawia do kola od wisco.

co mi radzicie dobrzy koledzy?

Szukaj było o tym na forum. Przodu nie musisz odkręcać, możesz odkręcić wentylator i po jego zdjęciu śruba wyjdzie lub z tego co gdzieś czytałem na forum w wisku znajduje się jakieś wgłębienie w które wchodzi ta śruba. Ja odkręcałem wentylator i nie sprawdzałem tej informacji.

Opublikowano

dokładnie tak jak pisze rikardo śruba do końca nie wyjdzie co zresztą sam zauważyłeś ,ale nie trzeba nic dodatkowo odkręcać ,gdyż w podstawie do której jest przykręcony alternator dokładnie dla tej właśnie śruby jest specjalne wycięcie ,także wysuń ją na maksa i alternator do góry,od razu napisze że alternator tak od razu nie wyskoczy, siedzi ciasno

Opublikowano

A jak wysunięcie śruby do maksa nie pomoże można wyłamać jeden ząbek z grzebienia na wisko

Opublikowano

mozna nic sie nie stanie , ale miales napisane wczesniej -odkrec wisko

Opublikowano
  • Autor

mozna nic sie nie stanie , ale miales napisane wczesniej -odkrec wisko

odkręcić wisko próbowałem. Imbusem się kręci jak to zablokować?
Opublikowano

Wyciągałem alternator bez ruszania czegokolwiek. musisz pokombinować. ja już nie pamiętam jak to zrobiłem :tongue4:

Opublikowano

Ja w AJM nie miałem zadnego wyciecia w Wisko, ale jak wczesniej ktos napisał wystarczyło wyłamac jedno zeberko wisko aby sróba wyszła dalej i alternator wyszedł.

Takrze przodu bron boze rozbierac.

Opublikowano

w twoim roczniku wisko mozna zablokowac plaskim kluczem rozmiar 46 . ale trzeba go zrobic z blachy .grubosc ok 5 mm . normalny klucz tam ci nie wejdzie jest za gruby .[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:09_________________________________________________2d555b56d28b6f76m.jpgd4138d3b99fcb6fam.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.