Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba lepiej było na srebrnych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMAG0519.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ostry kolor ale cos z takich oczojebnych kolorow chce sobie wyebac na zaciski:wink: co to za zderzak masz z tylu tak pomalowany czy dokladka jakos modzona? Ja sobie kminie tylny tak przerobic w stylu s4 ale zalac ten rowek ktory oddziela dokladke od zderzaka

Opublikowano
  • Autor

to jest malowane ale to shit... kup zderzak po lifcie z dokładką pdc i wtedy zrobisz rzeźbę i ładnie nawet wygląda,

Opublikowano

Mam lifta i mysle o takim czyms wlasnie:wink:

Opublikowano
chyba lepiej było na srebrnych

zdecydowanie

podbijam j.w. :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a mnie się nawet podobaja :P

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 14:49 ----------

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 09:25 ----------

DSCN2329.jpg

Opublikowano

co to za ksero dekory:decayed:

Opublikowano
co to za ksero dekory:decayed:

hydrografika

a o xero to Ciii bo jesteś 3 w lubleskim:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
co to za ksero dekory:decayed:

hydrografika

a o xero to Ciii bo jesteś 3 w lubleskim:polew::polew::polew::polew::polew:

ale mojego nie da się nigdzie kupić, w przeciwieństwie do reszty wzorów:grin: tak więc jest inny:decayed:

Opublikowano
  • Autor

DOSZŁO ORI 2 din:P IMAG0542.jpg

Opublikowano

ramke chrom zajumali?

Opublikowano
  • Autor

nie było ale za 300zł było trza brac ale idzie dokupic???

Opublikowano

można dokupić ramkę, BTW czym Ty te zdjęcia robisz? klisza a potem skan? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

desire z z porysowaną szybka aparatu :( na wiosnę bedzie profi sesja po malowaniu :)

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

DSCN2344.jpg

DSCN2346.jpg

DSCN2347.jpg

DSCN2350.jpg

OSTATNIE ZDJĘCIA PRZED MALOWANIEM:p

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

DSCN2352.jpg

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

DSCN2347.jpg

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

DSCN2345.jpg

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

DSCN2343.jpg

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 13:54 ----------

DSCN2355.jpg

2 DIN JUŻ POMALOWANE JUTRO REZANIE INSTALACJI MASAKRA:(

---------- Post dopisany 27-10-2012 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 21:08 ----------

udało się wczoraj opanowac konsolę,teraz trzeba auto pomalutku przygotowac do lakierowania i znów rozebrac :(

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

a na zimę zostanie szatan golf II 1.3 lpg.....

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2012 at 19:21 ----------

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

DSCN2363.jpg

Opublikowano

Foteliki niebieskie to malowal bym na taki zeby pasowalo :wink:

swirblue.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Chociarz braz tez jest konkret

p3130359cc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

no własnie podoba mi się kolor np, z vw amaroka brązowy albo z daci duster, chociaż ładny srebrny nie jest zły:P

Opublikowano

tylko jak mowisz ze bedziesz malowal wneki tez to ja bym sie nie zastanawial malowal w inny kolor ...

Opublikowano
  • Autor

auto będe rozbierał do gołej śrubki i po prostu mam dylemat jaka barwę wybrac podoba mi się bardzo niebieski ori taki jak Gracjan ma , ale w grę wchodzi też brązowy, wiśniowy..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.