Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty


s4mtm

Rekomendowane odpowiedzi

bra jest nawet z dosc dobrej jakości skaju mam ją już 2 sezon i jest ok wczoraj załorzyłem i musze jeszcze ponaciągac,IMAG0194.jpg

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

IMAG0195.jpg

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

IMAG0196.jpg

Jeszcze musze założyc progi z s4 listw drzwiowe z polifta oraz dolne na drzwi no i ten nieszczęsny dach obkleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładasz listwy dolne na drzwi? nie wolisz zaszpachlować dziru po tych co masz teraz i zostawić gołe drzwi? ja chyba będę tak robił :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ta felga na której jeździsz? to nie jakaś plastelinowa podróba bbs? widziałem troche tego na allegro i zastanawia mnie ta firma :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ta felga na której jeździsz? to nie jakaś plastelinowa podróba bbs? widziałem troche tego na allegro i zastanawia mnie ta firma :eusathink:

kumpel latał z takim kole w Borze i chwalił sobie że twarrrrrda :decayed:

dzięki za info :) widziałem trochę ciekawych wzorów tej firmy i lekko zastanawiam się nad nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga to nie bbs ale RIAL NOGARO images_CAOC0_NDP.jpg

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Zgadza sie :)

gdzie mnie widziałeś??

koło godziny 6:30 rano na shelu w jasienicy:decayed::grin:

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 11:15 ----------

IMAG0197.jpg

doszły nowe żarniki 8000K

IMAG0198.jpg

IMAG0200.jpg Elektrycznie składane lusterka nawet fajny bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w deszcz tragedia

ciekawe jak to bedzie wyglądac, ja miałem 6K i w deszczu już były problemy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznac że wdzisiaj troszkę lipka droga mokra deszcz

---------- Post dopisany 23-04-2012 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 20:09 ----------

mały detaling.... ale na całości nawet ładnie wyszło,IMAG0208.jpg bez bry????IMAG0204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznac że wdzisiaj troszkę lipka droga mokra deszcz

---------- Post dopisany 23-04-2012 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 20:09 ----------

mały detaling.... ale na całości nawet ładnie wyszło,http://s18.postimage.org/lilk98did/IMAG0208.jpg bez bry????http://s7.postimage.org/m9bbevyef/IMAG0204.jpg

skąd brałeś tą BRA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od gościa z allegro http://allegro.pl/oslona-bra-audi-bmw-mercedes-opel-wszystko-i2294215482.html robił mi to na zamówienie bo przeważnie wszystkie są całe z noskiem ale mi się nie bardzo to widziało ,zapłaciłem za nia 143zł powiem szczerze 2 sezon i się trzyma choć myśle nad tym żeby ją ściągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od gościa z allegro http://allegro.pl/oslona-bra-audi-bmw-mercedes-opel-wszystko-i2294215482.html robił mi to na zamówienie bo przeważnie wszystkie są całe z noskiem ale mi się nie bardzo to widziało ,zapłaciłem za nia 143zł powiem szczerze 2 sezon i się trzyma choć myśle nad tym żeby ją ściągnąć...

a jak ze spasowaniem, nie marszczy sie nigdzie? masz jakieś fotki z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0194.jpg jedynie takie powiem szcrze tak mozna ją bardzo ładnie naciągnąc i wtedy jest git,ale np jak z jednej strony źle naciągniesz to drugiej wyjdzie fałdka ale jest ok

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

tak jak na foto wyżej wyszłe bulwa

---------- Post dopisany 06-05-2012 at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:10 ----------

mała sesja za niedługo dojdą dekory oraz plastiki silnika w hydrografice no i czarny dach no jeszcze trochę i może przygarnie mnie elita do batalionu:) komentujcie...sorki za jakośc zdjęcia robione kalkulatorem:) IMAG0252.jpg

IMAG0250.jpg

IMAG0254.jpg

IMAG0249.jpg

IMAG0247.jpg

---------- Post dopisany 17-05-2012 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 08:48 ----------

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2012 at 09:17 ----------

z nudów,,,,,,IMAG0500.jpg

<br /><br />

IMAG0503.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...