Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Chwilowy brak mocy


honzik07

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem autko chodzi na wolnych obr.dodaje gazu powoli i jest git ale gdy depne mocniej to zamula i musze odpuscic i ponownie juz sie wkreci ok.i tak co 2-3 depniecie zamula na pb i lpg tak samo w czesie jazdy czasami ja to złapie i musze odpuscic i depnac ponownie lub wcisnac mocniej i przeczekac tak do 4tys ipuzniej juz rakieta do odciecia cy spotkał sie ktos z czyms takim a i gdy delikatnie płynnie dodaje gazu to nic takiego sie nie dzieje auto po wymianie wszystkich filtrów, swiec, olejów zero błedów na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem tylko że z silnikiem 1,6 alz. gdy odpalam rano to jest wszystko ok ale gdy się rozgrzeje to w ogóle nie ma mocy:( na kompie pokazało mi że jest błąd 322: problem z cewką lub czujnikiem halla. jak na razie nikt mi na forum nie pomógł:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem trochę o tym i ktoś miał podobny problem. komputer pokazywał mu że ma czujnik walnięty a był to przestawiony rozrząd, tylko mnie to zastanawia czy jak by się on przestawił to czy z rana by palił na dotyk?? :mysli:

sprawdzę cewkę bo świece patrzyłem i były ok, a w między czasie kupię czujnik:)

dam znać co i jak

zamówiłem już czujnik za 107 zł u gajosa w sklepie. podobno jest to oryginał.zobaczymy co bedzie jak zmienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jezeli rozrzad to bez wzgledu czy ciepły czy zimny byłaby lipa[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:51_________________________________________________czy moga takie objawy jak ja mam wskazywac na przerływke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie niemam vaga Macie jakies sposoby na sprawdzenie przepływki bez vaga

na uruchomionym silniku odepnij wtyczke, jak silnik wogole nie zareaguje na odpiecie to przeplywka do wymiany

jednak i tak trzeba by pod kompa podpiac i zrobic logi bo przy obciazeniu moze nie pokazywac poprawnych wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze najpierw tym sposobem[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:16_________________________________________________moze byc tak uszkodzona przepływka ze niema błedu

to pytanie czy stwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyskoczył bład skład mieszanki ale sprawdzałem sonde i pracuje poprawnie wiec chyba musze zainwestowac w przeoływke, co sadzicie?

raczej wybrac sie do gazownika zeby lpg wyregulowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg mam ustawione na tip top juz bład od złej mieszanki lpg wykluczyłem[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 14:21_________________________________________________zmieniłem przepływke i z poczatku zero poprawy ale pojezdziłem 2 dni i było coraz lepiej teraz juz git idzie płynnie do konca dzieki wszystkim za podpowiedzi[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 10:43_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad wycieciem kata czy ktos to robił i jaki efekt po zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: uzywales kiedys szukajki? przy lpg to podstawa. mozesz kupic gotowca albo sam zrobic, w warsztacie sam wrzucalem jeden temat jak to zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...