Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wskaźnik zużycia paliwa


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :>

Mam pytanko do szanownych forumowiczów, mam taki problemik w swojej A4, przestał mi działać wskaźnik od zużycia paliwa, co może być tego przyczyną??, samochód nie jest zasilany LPG, miał ktoś kiedyś taki problem ?? Z góry dziękuję i proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również wskaźnik paliwa nie działał. Wobec powyższego otwarłem bagażnik, odkręciłem osłone, dotarłęm do wnętrza baku. Wyjałem cały osprzęt na wierzch i jak się okazało mialem przetarty jeden z drucików. Wszystko połączyłem do kupy jak należy i chula jak tialala. Napewno sobie z tym poradzisz skoro i mi się udało- człowiekowi który o mechanice ma przecietne pojęcie. Pozdrawiam i życze powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sołtys85 link powyżej dotyczy ropniaka:(

po za tym pływak zrobiony jest z takiego materiału który sie nie topi, choćby do niego nawet martwego słonia doczepić

Ropniak czy nie ta sama zasada działania. Jak przewody i deska rozdzielcza jest ok to pozostaje dostać sie do pływaka.

A to, że pływak sie utopił mam na myśli w przenośni, oderwał i dryfuje luźno lub z innego powodu go tam nie ma. Coś w stylu Twojego "martwego słonia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropniak czy nie ta sama zasada działania jednak w środku baku różnią się od siebie. bo w ropniaku całość wychodzi z pokrywką w benzyniaku całość zostaje w środku

tak czy inaczej posłucham rady i zobacze pod deską...tylko co tam mam zobaczyć? mała podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...