Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wyciek z EGR


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

jak dobrze widze ze poci sie egr...najlepszy sposob to zaslepic EGR oraz wezyk idacy do niego i bedzie po sprawie na zawsze, jak to sie robi poszukaj na forum bo bylo juz wiele razy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh było trzeba nie pożyczać jak teraz się wściekasz... Samochody są tak skonstruowane że nawet jak przeciągasz to się same z siebie nie będą psuły, wszystkie części mają swój zapas który zabezpiecza przed nieodpowiedzialnym użytkownikiem. Wiadomo strzelając z sprzęgła non stop. albo jadąc 10 minut na odcięciu na pierwszym biegu coś się może wysrać, ale nawet jak ktoś je przeciągnie, będzie cisnął to nic sie nie powinno popsuć. EGR wysiadł sam z siebie, pewnie już jakiś czas temu, tylko nie zauważyłeś. Jego praca nie ma związku z agresywnym używaniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie nie znam dla tego pisze ten problem na forum:)

biore wszystko pod uwage bo moj ojciec roznie jezdzi

jak mialem mu nie dac jak polowe pieniedzy on mi dolozyle :tongue4:

to Ci teraz może połowę zepsuć i będziecie kwita :decayed: a tak nawiązując do tematu cieknący EGR to częsta przypadłość i jest opisana na forum szukajka i wio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeee a nawiazujac do tematu juz czytalem troche ale za duzo o tym nie ma :no:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 17:04_________________________________________________ :hi:

Panowie pokaze mi ktos na zdjeciach jak zaslepic ERG-a?? i nic sie nie stanie jak go sie zaslepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu bo dziwne zjawisko u mnie zaszło, mianowicie kapało mi z egr-u kiedyś wziąłem dużą strzykawkę z wężykiem i wyciągałem powietrze (tam gdzie wężyk wchodzi) -dalej kapało aż po ok 1000km przestało, z ciekawości pomalowałem srebrzanką osłonę na dole bo nie wierzyłem że nie kapie- 3000km przejechane i czysto...co jest grane, mógł się zapchać syfem np? i przestało kapać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...