Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta


bandit31

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widzialem zeby ktos z forum mial takie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają - chociaż zrobili już mniejszy tek odblask z Wigry 3 :wallbash:

Nie są najgorsze :> Ciekawe tylko jak z jakością wykonania :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 07:59_________________________________________________Jak napisał David23 - jeszcze nikt nie zakładał do siebie, więc możesz (i powinieneś) być pionierem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za jasne...Czy nikt nie może zrobić takich led bazując na ori tzn żeby wyglądały jak ori a świeciły jak te :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

Jak dla mnie to za jasne...Czy nikt nie może zrobić takich led bazując na ori tzn żeby wyglądały jak ori a świeciły jak te :gwizdanie:

No ciemniejsze mogły by być, bo wyglądają jakby były dziwnie całe przezroczyste. Niestety nie doczekamy się chyba w najbliższym czasie jakichś wzorowanych na ori, a szkoda - pierwszy bym zamówił :wink4:

Tymczasowo widać, że chociaż się coś rusza w temacie, a nie caly świat ma 1 rodzaj LED do wyboru i resztę dziadowskich lexus look'ów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos powinien przerabiac ori lampy na ledowe,ladna kase by na forum trzepal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnica jest :good: te są naprawdę fajne :wink4: Nie widać tak po chamsku odblasku, a i kolor jakiś przyjemniejszy iż pseudo LexusLook :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepsze te 2 co pokazał bandit31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie te same tylko ze czarne/smoke....ale z tego co widze to pewnie to sa te same co pierwsze tylko ladnie ulepszone photoshopem :kwasny:

prawdopodobnie te drugie czerwone tez obrobione i na zywo ani jedne swiatla nie beda wygladac fajnie. Moze sie skusze i wyprobuje te ciemniejsze i potem oddam :decayed:

http://cgi.ebay.de/Ruckleuchten-Audi-A4-8E-Avant-LED-smoke-schwarz-Neu-/280507497672?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item414f8cbcc8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to lipa straszna na rynku LED do B6,jak ktos ma cos lepszego to niech zapoda!!!

Wąski ma . ja mam od niego i nie narzekam.

Aczkolwiek powtarzam, że gdybym wtedy zobaczył te z pierwszego posta, to bym spróbował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski ma te, co większość sobie do b6 Avanta zakładała :wink4: Nie są złe, ale mnie w nich drażni ten chamski odblask - te nowe jakoś mniej go "uwidaczniają", co uważam idzie w dobrą stronę :decayed:

Cuda to to nie są, ale gdybym miał spróbować, to pokusił bym się o te ciemne smoke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...